فراغت ۶۴ تن از ششمین دور برنامه ستاژ تقنینی وزارت عدلیه

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۶
.

وزارت عدلیه امارت اسلامی مراسم فراغت ۶۴ تن از ستاژران ستاژ تقنینی این وزارت را برگزار کرده و برای آنان سند فراغت اعطا کرد.

در این مراسم که روز یکشنبه، ۳۰ رجب المرجب در مقر وزارت عدلیه برگزار شد، شیخ الحدیث مولوی عبدالکریم حیدر، معین مسلکی، شیخ رکن الدین عتیق، معاون و سرپرست ریاست عمومی امور قانون‌گذاری، محمد ادریس برمک رییس دیپارتمنت مطالعه و تشریح قوانین و سایر مسوولان این وزارت و ستاژران حضور داشتند.

معین مسلکی وزارت عدلیه در این مراسم ضمن تبریکی فراغت ستاژران، بر استفاده از دانش در راستای خدمت به مردم و تطبیق عدالت تاکید کرد. وی گفت که هدف و نیت ستاژران از آموزش این دوره، پول و مقام بالا نه بلکه خدمت به مردم و انجام مسوولیت دنیوی و اخروی باشد.

او از ستاژران خواست تا از وزارت عدلیه که سند آن را در دست دارند به صورت درست نمایندگی کنند و علاوه بر دانش، با اخلاق نیک و حسنه آراسته باشند.

در این مراسم معاون ریاست عمومی امور قانون‌گذاری وزارت عدلیه درباره ارزش علم و دانش و ضرورت آن برای جامعه اسلامی صحبت کرده و افزود که هدف ستاژران از آموختن این دانش، کسب رضای الله تعالی باشد.

در مراسم مذکور مقامات وزارت عدلیه از استادان ستاژ تقنینی نیز قدردانی کرده و ابراز امیدواری کردند که فارغان این دور در بخش‌های تقنینی ادارات مربوطه تغییرات لازم را بیاورند.

این مراسم با توزیع تصدیق‌نامه ها توسط مسوولان وزارت عدلیه به ستاژران به پایان رسید. در این دور ستاژ تقنینی ۶۴ تن شامل کارمندان ادارات و فارغان رشته‌های واجد شرایط اشتراک داشته و برنامه مذکور را موفقانه به پایان رسانیدند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۱
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۲۱ شعبان به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

مراسمی که به همین مناسبت. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴
Background image

برگزاری برنامه معلوماتی یک روزه درباره وکالت دفاع در پوهنتون ننگرهار

ریاست عدلیه ولایت ننگرهار برنامه معلوماتی یک روزه راجع به وکالت دفاع را برای ۴۵ تن از محصلان رشته‌های شرعیات و حقوق پوهنتون ننگرهار برگزار کرد.

این برنامه روز پنج شنبه، ۱۸ شعبان بر. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۱
Background image

از ۲۰ دارالوکاله در کابل نظارت صورت گرفت

ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، ۲۰ دارالوکاله را در نواحی اول و دوم شهر کابل بررسی و نظارت کرد.

با انجام این نظارت و بررسی که از طرف هیأت نظارتی این ریاست به روز سه شنبه، ۱۳ شعبان صورت. . .

BACK TO NEWS