ششمین کنفرانس مراکز اصلاح و تربیت اطفال به‌منظور هماهنگی بیش‌تر و انکشاف مهارت‌ها، درکابل تدویر یافت.

waheed
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۴:۱
.

هدف از تدویر این کنفرانس ، تقویت هم‌آهنگی میان ادارات مراکز اصلاح و تربیت اطفال و نهادهای دولتی و موسسات که با مراکز اصلاح و تربیت اطفال هم‌کاری داردند، بوده‌است.
دکتر زکیه عادلی معین امور اجتماعی وزارت عدلیه گفت، محیط‌های ناسالم تربیتی گراف اطفال متخلف از قانون را در کشور بالا برده است وبا توجه به نقش اطفال در اعمار جامعه و مسئولیت‌های فردای اطفال در قسمت تربیه آن‌ها باید تلاش بیش‌تر صورت گیرد.

.

او هم‌چنان گفت: همه‌ کسانی‌که در امر تربیه اطفال (خانواده‌ها، مکاتب، مساجد...) مسئولیت دارند تا در قسمت تربیه درست اطفال تلاش نمایند.
از سوی هم، غلام حیدر جیلانی معین اجتماعی وزارت کار، اطفال را سرمایه‌های امروز وفردای کشور عنوان می‌کند و تاکید دارد که ادارات زی‌ربط برای حل مشکلات در زمینه‌ی چالش‌های پیش‌راه اطفال محروم، باید کارهای بیش‌تر و هم‌آهنگ انجام دهند.

ششمین کنفرانس مراکز اصلاح و تربیت اطفال به‌منظور هماهنگی بیش‌تر و انکشاف مهارت‌ها، درکابل تدویر یافت.

آقای جیلانی هم‌چنان از آماده‌گی های وزارت کار و امور اجتماعی در قسمت فراهم‌آوری تسهیلات و مرکز حمایوی اطفال، جهت پذیرش اطفال محکوم به بدیل‌های حجز اطمینان داد.
از سوی هم، نماینده‌های وزارت صحت عامه، اداره لوی حارنوالی، وزارت ارشاد حج و اوقاف، حقوق بشر و معین جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، هر کدام در خصوص بخش‌های کارشان در زمینه رسیده‌گی به اطفال متخلف از قانون و دریافت بدیل‌های حجز وتعلیم وتربیه درست اطفال، اطمینان دادند.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۵:۱۲
Background image

حمله‌ی مسلحانه به جان یکی از کارمندان ریاست عدلیه ولایت غزنی؛

محترم عبدالغفار مسوول نظارت از فعالیت‌های رهنمای معاملاتِ ثبت شده در وزارت عدلیه در ریاست عدلیه ولایت غزنی، دیروز ساعت 4 پس از چاشت، از سوی افراد نامعلوم در پیش روی خانه‌اش مورد حمله. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۵:۵
Background image

معین اداری وزارت عدلیه در سفرش به ولایت بامیان بر تطبیق قرارهای استردادی قضایای دولت تاکید کرد

سید محمد هاشمی، معین اداری وزارت عدلیه در سفرش به ولایت بامیان اجراآت ریاست عدلیه این ولایت را بررسی کرد و نیز در دیدار با مسوولان محلی بامیان در خصوص تطبیق فیصله‌های قطعی ونهایی محاکم،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۱:۱۶
Background image

دیدار معین مالی و اداری وزارت عدلیه با والی بامیان

سید محمد هاشمی معین مالی و اداری وزارت عدلیه با سید انور رحمتی والی ولایت بامیان روز یکشنبه، ۵ اسد دیدار و گفت‌وگو نمود.

در این ملاقات دو طرف پیرامون تطبیق فیصله های قضایی محاکم،. . .

BACK TO NEWS