رییس عدلیه ولایت پنجشیر معرفی شد

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۲:۲۵
.

عبدالمجید لایق، رییس پیشین عدلیه ولایت کاپیسا که به تازگی به حیث رییس عدلیه ولایت پنجشیر تعیین گردیده، طی مراسمی از سوی قانونوال عبدالمجید غنی زاده معین مسلکی وزارت عدلیه به کارمندان و مسوولان آن ولایت معرفی شد.

در مراسم معرفی رییس عدلیه ولایت پنجشیر که در تالار مقام آن ولایت برگزار شد، والی ولایت پنجشیر، معاون آن ولایت، روسا و اراکین دولتی و جمعی از کارمندان ریاست عدلیه آن ولایت، حضور داشتند. 

معین مسلکی وزارت عدلیه در هنگام معرفی رییس عدلیه ولایت پنجشیر، تغییر و تبدیل را یک اصل حکومت داری دانسته و از فعالیت ها و کارکردهای رییس عدلیه قبلی به نیکی یاد کرد.

.

وی همچنان، از رییس عدلیه جدید آن ولایت خواست تا در راستای مبارزه با فساد، تامین عدالت و خدمات موثر به مردم تلاش نماید.  

رییس جدید عدلیه ولایت پنجشیر نیز از اعتماد رهبری وزارت عدلیه سپاسگزاری کرده و تعهد سپرد که تلاش می‌کند تا خدمات بهتر عدلی و قضایی را به مردم ارایه نماید. وی همچنان وعده سپرد که در راستای تطبیق احکام قطعی و نهایی محاکم با هماهنگی ادارات ذیربط و تامین عدالت برای مردم رنج‌دیده این ولایت تلاش خواهد کرد.

در پایان، رییس عدلیه ولایت پنجشیر از سوی معین مسلکی وزارت عدلیه و معاون ولایت پنجشیر و سایر همراهان به دفتر کاری شان رهنمایی گردیدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۲:۱۸
Background image

از روز ملی بیرق در وزارت عدلیه بزرگ‌داشت شد

وزارت عدلیه هفتم اسد، روز ملی بیرق را با بر افراشتن پرچم سه رنگ کشور در صحن این وزارت بزرگ‌داشت نمود.

در مراسم برافراشتن بیرق افغانستان در وزارت عدلیه، گل محمد گلزی، معین مالی و اداری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۳:۸
Background image

وزیر عدلیه با کارکنان ولایتی وزارت عدلیه که در مرکز طور خدمتی توظیف گردیده اند، دیدار کرد

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان با شماری از کارکنان ولایتی این وزارت که در مرکز به طور خدمتی فعالیت می‌نمایند، دیدار و گفتگو کرد.

آقای معنوی در این نشست در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۰:۵۰
Background image

مرکز مشوره‌دهی حقوقی تلفنی به شهروندان

وزارت عدلیه از مدتی به این‌سو مرکز خدمات مشوره‌دهی حقوقی رایگان را در این وزارت ایجاد کرده است. در این مرکز، مشاوران حقوقی وزارت عدلیه به صورت تلفنی از طریق شماره 188 در موضوعات حقوقی،. . .

BACK TO NEWS