رییس اتحادیه صرافان سرای شهزاده کابل طی پروسه انتخابات برگزیده شد

hakeem_admin
جمعه ۱۴۰۲/۶/۳۱ - ۱۱:۲۴
.

پروسه انتخابات به منظور انتخاب رییس برای اتحادیه صرافان سرای شهزاده کابل روز پنجشنبه، ۶ ربیع الاول تحت نظارت وزارت عدلیه به صورت شفاف برگزار شد. در نتیجه این انتخابات حاجی بهرام زدران، یک تن از صرافان سرای شهزاده با به دست آوردن ۱۳۵ رای به عنوان رییس این اتحادیه انتخاب شد.

در این پروسه ۲۳۶ تن از صرافان دارای جواز رسمی سرای شهزاده به عنوان رای دهنده اشتراک کرده بودند نمایندگان وزارت عدلیه، د افغانستان بانک، استخبارات و برخی ادارات دیگر نیز به حیث ناظر حضور داشتند.

در این برنامه سرپرست وزارت صنعت و تجارت، رییس عمومی انسجام وزارت عدلیه، رییس جمعیت‌های این وزارت و رییس اتاق تجارت و سرمایه گذاری و شماری دیگر از مقامات نیز حضور داشتند.

مولوی عبدالصمد عمری، رییس عمومی انسجام وزارت عدلیه در این برنامه گفت که روند تعیین رییس جدید این اتحادیه حدود ۹ ماه طول کشید و امروز موفقانه به پایان رسید. او در سخنرانی اش نقش صرافان و سکتور خصوصی را در اقتصاد و آبادی کشور مهم خواند و خواهان توجه آنان شد.

حاجی بهرام زدران، رییس جدید اتحادیه صرافان سرای شهزاده نیز ضمن تشکری از وزارت عدلیه به ویژه از شیخ الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست این وزارت به منظور فراهم آوری زمینه انتخابات این اتحادیه تعهد کرد که در قسمت بالا بردن ارزش افغانی در مقابل اسعار خارجی تلاش بیشتر می‌کند.

در این انتخابات علاوه بر حاجی بهرام زدران، حاجی دادگل حضرت‌زی نیز خودش را برای ریاست اتحادیه کاندید نموده بود. وی در سخنرانی‌اش ضمن تبریکی به رییس جدید این اتحادیه وعده کرد که آماده هرگونه همکاری با وی است.

در این برنامه محمد یونس مهمند، رییس اتاق تجارت و سرمایه گذاری و دیگر مقامات نیز پیرامون موضوع صحبت کرده و ابراز امیدواری کردند که حل موضوع انتخابات اتحادیه صرافان سرای شهزاده، بر اقتصاد کشور و روند گردش پول در کشور اثر مثبت بگذارد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS