حمله‌ی مسلحانه به جان یکی از کارمندان ریاست عدلیه ولایت غزنی؛

waheed
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۵:۱۲

محترم عبدالغفار مسوول نظارت از فعالیت‌های رهنمای معاملاتِ ثبت شده در وزارت عدلیه در ریاست عدلیه ولایت غزنی، دیروز ساعت 4 پس از چاشت، از سوی افراد نامعلوم در پیش روی خانه‌اش مورد حمله مسلحانه قرار گرفت که پس از انتقال در شفاخانه، جان به حق سپرد و به شهادت رسید. انا لله و انا الیه راجعون!

هییت رهبری وزارت عدلیه این حمله را شدیداً نکوهش نموده و مراتب تسلیت و غم‌شریکی خود را به خانواده، دوستان و همکاران آن شهید ابراز می‌نماید و از نهادهای امنیتی مجدداً می‌خواهد تا در مورد تأمین امنیت کارمندان وزارت عدلیه که از زمره‌ی مؤظفین خدمات عامه هستند، توجه جدی نمایند.

وزارت عدلیه مصمم به ارایه‌ی خدمات سریع، شفاف و قانون‌مند به مردم شریف افغانستان است و یک‌بار دیگر تأکید می‌کند که این‌گونه حمله‌های بزدلانه نمی‌تواند اراده جدی کارمندان این وزارت را در اجرای مسوولیت‌های قانونی شان خدشه‌دار بسازد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۸:۱۲
Background image

طرح مقرره مشاوریت‌های حقوقی به مشوره و نظرخواهی ادارات گذاشته شد

وزارت عدلیه کنفرانس هماهنگی مشاوریت‌های حقوقی وزارت‌ها و ادارات مستقل را امروز چهارشنبه، 2 میزان به همکاری نهاد GIZ در کابل برگزار کرد.

این کنفرانس به منظور دریافت مشوره و نظریات اعضای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۴:۰
Background image

بررسی پنج سند بین‌المللی در جلسه کمیته قوانین کابینه

کمیته قوانین کابینه پنج سند موافقت‌نامه‌ها و معاهدات بین‌المللی را در یک نشست اختصاصی بررسی کرد.

این نشست روز سه‌شنبه، 1 میزان به ریاست محمدسرور دانش، معاون دوم رییس جمهور و اشتراک. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۴:۳۰
Background image

وزارت عدلیه به نوآوری بیشتر و عمیق نیاز دارد

قضاوت‌پوه فضل احمد معنوی، سرپرست و نامزدوزیر وزارت عدلیه در مراسم معرفی‌اش به این سمت تاکید کرد که وزارت عدلیه هرچند از لحاظ شکلی تغییرات زیادی را طی 20 سال گذشته شاهد بوده؛ اما از لحاظ. . .

BACK TO NEWS