نشست هماهنگی میان وزارت عدلیه و دیگر وزارت‌ها و ادارات امارتی برگزار گردید

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۱۱

نشستی به منظور تطبیق هر چه بهتر فرمان امیرالمومنین حفظه الله در مورد چگونگی طی مراحل اسناد اصولی، روز گذشته با حضور سرپرست وزارت عدلیه و نمایندگان وزارتخانه‌ها، ریاست‌های مستقل و ادارات امارت اسلامی در مقر این وزارت برگزار شد.

شیخ الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه در این نشست گفت که در نشست قبلی کابینه راجع به فرمان عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله در مورد چگونگی طی مراحل اسناد اصولی بحث صورت گرفته است.

او همچنین درباره ضرورت هماهنگی ادارات با وزارت عدلیه در قسمت طی مراحل اسناد اصولی صحبت کرد و افزود که توشیح و طی مراحل اسناد، مقررات، لوایح و طرزالعمل‌های ادارات از موضوعات مورد تاکید عالیقدر امیرالمومنین حفظه‌الله نیز است و بر اساس فرمان مذکور همه ادارات مکلف به اجراآت لازم در این بخش هستند.

سرپرست وزارت عدلیه در این نشست، محتویات کامل فرمان را برای اشتراک کنندگان قرائت نموده گفت که ماده اول این فرمان با تمام فقره های آن مربوط به ادارات بوده و ماده دوم این فرمان با تمام فقره های آن مربوط به وزارت عدلیه می باشد. او همچنان افزود که ماده سوم این فرمان با تمام فقره های آن مربوط به کمیسیون می‌باشد.

در نشست مذکور، بعد از بحث همه جانبه و تبادل نظر پیرامون موضوع، نمایندگان تمام ادارات تعهد نمودند که مطابق فرمان عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله در طی مراحل اسناد اصولی ادارات مربوطه خویش اقدامات عملی خواهند نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS