معین مسلکی وزارت عدلیه معرفی شد

waheed
یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۲ - ۱۲:۵۲
.

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه کشور طی یک مراسم رسمی قانون‌وال عبدالمجید غنی‌زاده را که بر بنیاد پیشنهاد این وزارت و منظوری ریاست جمهوری به حیث معین مسلکی وزارت عدلیه تعیین شده، به سمت‌اش معرفی کرد.

وزیر عدلیه در این مراسم ضمن تبریکی مسوولیت جدید به آقای غنی‌زاده گفت که ضرورت جدی احساس می‌شد تا در این سمت فردی که دارای شایستگی‌های مسلکی و کاری است، گماشته شود و خالی بودن این کرسی یک مشکل جدی به هیأت رهبری وزارت بود.

وی افزود که معین مسلکی جدید وزارت عدلیه کارکردهای خوب و تجربه زیادی در عرصه قانون‌گذاری دارد و مطمیناً از عهده این مسوولیت نیز بر می‌آید.

.

آقای معنوی گفت که تعهد ما آوردن تغییرات و اصلاحات در وزارت عدلیه و سهل ساختن روند ارایه خدمات به مردم است. وی به معین مسلکی این وزارت در امور کاری و کمک به آوردن اصلاحات در وزارت عدلیه آرزوی موفقیت کرد.

وزیر عدلیه گفت: «این اولین پیشنهاد مقرری است که به ریاست جمهوری فرستادیم و تصمیمی مشترک رهبری وزارت بدون هیچ نوع سلیقه سیاسی بوده است. همانطور که در روز نخست کارم گفته بودم، امیدوارم ثابت کرده باشم که شایسته سالاری برای ما یک اصل است.»

در همین حال، عبدالمجید غنی‌زاده، معین مسلکی وزارت عدلیه با سپاسگزاری از اعتماد رهبری این وزارت و ریاست جمهوری گفت که تلاش می‌کند این مسوولیت را با حمایت همه همکارانش به وجه احسن به پیش ببرد.

.

وی اطمینان داد که در تطبیق برنامه‌های اصلاحی این وزارت از هیچ سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد.

آقای غنی‌زاده پیش از این به عنوان رییس عمومی انستیتوت امور قانون‌گذاری و تحقیقات علمی – حقوقی وزارت عدلیه کار می‌کرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۱۲:۲۴
Background image

وزیر عدلیه با رییس پروژه عدالت دفتر چیکی دیدار و گفتگو کرد

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه کشور با اریک پوتزیک، رییس پروژه عدالت دفتر چیکی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار علاوه بر صحبت درباره همکاری‌ها میان وزارت عدلیه و پروژه عدالت، آقای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۱۰:۲۲
Background image

گزارش کامل سال 1399 کمیسیون عالی مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران

طوری که شما در جریان هستید، کمیسون عالی مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران بر بنیاد قانون مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران که آخرین مورد تعدیل آن در سال 1395 تصویب شد، ایجاد شده. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۴:۲۷
Background image

70 تن به اتهام قاچاق انسان و قاچاق مهاجران بازداشت شده‌اند

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه و رییس کمیسیون عالی مبارزه با قاچاق انسان و قاچاق مهاجران گزارش یک سال فعالیت‌ها و دستاوردهای این کمیسیون را در یک نشست خبری ارایه کرد. او گفت که در. . .

BACK TO NEWS