رییس عدلیه ولایت فاریاب معرفی شد

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۴:۵۵
.

سید غلام محمد رحمانی، رییس پیشین حقوق ولایت کابل که به تازگی به حیث رییس عدلیه ولایت فاریاب تعیین گردیده، طی مراسمی از سوی معاون وسرپرست آن ولایت به کارمندان و مسوولان آن ولایت معرفی شد.

در مراسم معرفی رییس عدلیه فاریاب که در سالون جلسات آن ولایت برگزار شد، معاون اجتماعی آن ولایت، معاون شورای ولایتی، روسای ادارات دولتی، نمایندگان جامعه مدنی و جمعی از کارمندان ریاست عدلیه آن ولایت، حضور داشتند. 

الحاج عبدالمقیم راسخ، معاون وسرپرست ولایت فاریاب، هنگام معرفی آقای رحمانی به حیث رییس عدلیه آن ولایت، این سمت را به وی تبریک گفته و در پیشبرد امور کاری برای شان ابراز مؤفقیت کرد. آقای راسخ رییس عدلیه ولایت فاریاب را خوش آمدید گفته و بر تقویت هماهنگی میان ادارات در این ولایت، تاکید کرد.

.

رییس جدید عدلیه ولایت فاریاب نیز از اعتماد رهبری وزارت عدلیه سپاسگزاری کرده و تعهد سپرد که به منظور رفع مشکلات این ریاست از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهد ورزید.

در پایان، رییس عدلیه ولایت فاریاب توسط معاون وسرپرست آن ولایت، معاون اجتماعی، معاون شورای ولایتی وسایرهمراهان به دفتر کاری‌شان رهنمایی گردیدند.   

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۰:۵۰
Background image

مرکز مشوره‌دهی حقوقی تلفنی به شهروندان

وزارت عدلیه از مدتی به این‌سو مرکز خدمات مشوره‌دهی حقوقی رایگان را در این وزارت ایجاد کرده است. در این مرکز، مشاوران حقوقی وزارت عدلیه به صورت تلفنی از طریق شماره 188 در موضوعات حقوقی،. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۵:۱۲
Background image

طی مراحل 58 سند تقنینی در سه ماه نخست سال جاری

وزارت عدلیه در سه ماه نخست سال 1400 خورشیدی، 58 سند تقنینی را که شامل 18 قانون، 5 مورد تعدیل، و ایزاد در قوانین، 28 مقرره، 2 مورد تعدیل و ایزاد در مقرره‌ها، 2 شماره اساسنامه و 3 شماره. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۹:۴۶
Background image

هیأت کمیسیون دسترسی به اطلاعات روند اطلاع‌رسانی در وزارت عدلیه را نظارت کرد

هیأت کمیسیون دسترسی به اطلاعات، روند فعالیت‌های وزارت عدلیه در بخش اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به شهروندان و چگونگی در اختیار قرار دادن اطلاعات به شهروندان را نظارت کرد.

در روند نظارت از. . .

BACK TO NEWS