رییس عدلیه ولایت فاریاب معرفی شد

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۴:۵۵
.

سید غلام محمد رحمانی، رییس پیشین حقوق ولایت کابل که به تازگی به حیث رییس عدلیه ولایت فاریاب تعیین گردیده، طی مراسمی از سوی معاون وسرپرست آن ولایت به کارمندان و مسوولان آن ولایت معرفی شد.

در مراسم معرفی رییس عدلیه فاریاب که در سالون جلسات آن ولایت برگزار شد، معاون اجتماعی آن ولایت، معاون شورای ولایتی، روسای ادارات دولتی، نمایندگان جامعه مدنی و جمعی از کارمندان ریاست عدلیه آن ولایت، حضور داشتند. 

الحاج عبدالمقیم راسخ، معاون وسرپرست ولایت فاریاب، هنگام معرفی آقای رحمانی به حیث رییس عدلیه آن ولایت، این سمت را به وی تبریک گفته و در پیشبرد امور کاری برای شان ابراز مؤفقیت کرد. آقای راسخ رییس عدلیه ولایت فاریاب را خوش آمدید گفته و بر تقویت هماهنگی میان ادارات در این ولایت، تاکید کرد.

.

رییس جدید عدلیه ولایت فاریاب نیز از اعتماد رهبری وزارت عدلیه سپاسگزاری کرده و تعهد سپرد که به منظور رفع مشکلات این ریاست از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهد ورزید.

در پایان، رییس عدلیه ولایت فاریاب توسط معاون وسرپرست آن ولایت، معاون اجتماعی، معاون شورای ولایتی وسایرهمراهان به دفتر کاری‌شان رهنمایی گردیدند.   

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱ - ۱۳:۱
Background image

وزارت عدلیه با 7 اداره دولتی به منظور افزایش آگاهی حقوقی شهروندان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

وزارت عدلیه به منظور تقویت روند آگاهی‌دهی حقوقی به شهروندان با 7 اداره دولتی شامل وزارت‌‌های اطلاعات و فرهنگ، تحصیلات عالی، امور زنان، معارف، ارشاد، حج و اوقاف، مخابرات و تکنالوژی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۹ - ۱۰:۲۲
Background image

فعالیت پوهنتون‌های بین‌المللی در کشور قانونی می‌شود

کمیته موظف حل مشکلات قانونی فراراه ایجاد و فعالیت پوهنتون‌های بین‌المللی در کشور در جلسه‌ای با اشتراک قانون‌وال عبدالمجید غنی‌زاده، معین مسلکی وزارت عدلیه روی قانونی‌سازی فعالیت این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۲:۲۵
Background image

رییس عدلیه ولایت پنجشیر معرفی شد

عبدالمجید لایق، رییس پیشین عدلیه ولایت کاپیسا که به تازگی به حیث رییس عدلیه ولایت پنجشیر تعیین گردیده، طی مراسمی از سوی قانونوال عبدالمجید غنی زاده معین مسلکی وزارت عدلیه به کارمندان و. . .

BACK TO NEWS