دیدار رییس عدلیه ولایت ننگرهار با نماینده یوناما

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۷

مولوی صاحب فاتح الله فاتح، رییس عدلیه ولایت ننگرهار، روز دوشنبه، 16 حوت 1400 با سیل ویستر مسوول حقوق بشر دفتر یوناما برای زون شرق دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست، رییس عدلیه در مورد ساحه کاری این ریاست به آنها معلومات مفصل ارایه نموده، گفت که ریاست عدلیه ولایت ننگرهار دارای چهار آمریت بوده که هر کدام ساحه کاری متفاوت دارند.
نماینده یوناما سؤالاتی را در زمینه حقوق بشر به ویژه حقوق زنان، آزادی‌های انسانی و سایر موضوعات مطرح نمودند که از طرف آقای فاتح در حدود ساحه کاری شان پاسخ‌های معقول و منطقی ارایه گردید.
رییس عدلیه گفت که به منظور تأمین عدالت واقعی در تمام قضیه‌های مربوط به حقوق زنان که به ارگان‌های عدلی و قضایی امارت اسلامی مواصلت نموده، مطابق با شریعت و اصول امارت اسلامی افغانستان فیصله صورت گرفته و تمام مسوولین امارت اسلامی به فرمان اخیر امیرالمومنین در مورد حقوق زنان، متعهد هستند.
در این دیدار، نماینده یوناما به کمک و همکاری با امارت اسلامی و مردم افغانستان وعده نموده گفت که یوناما در تمام زمینه‌ها با امارت اسلامی همکار بوده و متعهد به تعامل و همکاری با نظام فعلی می‌باشد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۲:۳۵
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور دوازدهم روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز شنبه،۱۵محرم الحرام  مصادف با ۲۲ اسد، ۲۴ تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۹:۴۶
Background image

اعلام نتایج دور یازدهم ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه دور یازدهم روند ارزیابی وکلای مدافع را روز سه شنبه، ۱۸ اسد با ۵۰ تن اشتراک کننده  وکلای مدافع در این وزارت، برگزار کرد.

بر اساس ارزیابی که صورت گرفته از۵۰ تن اشتراک کننده،۴. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۷ - ۱۲:۲۰
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور یازدهم روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز سه شنبه،11 محرم الحرام  مصادف با 18 اسد،50 تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد. . .

BACK TO NEWS