دیدار رییس عدلیه ولایت ننگرهار با نماینده یوناما

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۷

مولوی صاحب فاتح الله فاتح، رییس عدلیه ولایت ننگرهار، روز دوشنبه، 16 حوت 1400 با سیل ویستر مسوول حقوق بشر دفتر یوناما برای زون شرق دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست، رییس عدلیه در مورد ساحه کاری این ریاست به آنها معلومات مفصل ارایه نموده، گفت که ریاست عدلیه ولایت ننگرهار دارای چهار آمریت بوده که هر کدام ساحه کاری متفاوت دارند.
نماینده یوناما سؤالاتی را در زمینه حقوق بشر به ویژه حقوق زنان، آزادی‌های انسانی و سایر موضوعات مطرح نمودند که از طرف آقای فاتح در حدود ساحه کاری شان پاسخ‌های معقول و منطقی ارایه گردید.
رییس عدلیه گفت که به منظور تأمین عدالت واقعی در تمام قضیه‌های مربوط به حقوق زنان که به ارگان‌های عدلی و قضایی امارت اسلامی مواصلت نموده، مطابق با شریعت و اصول امارت اسلامی افغانستان فیصله صورت گرفته و تمام مسوولین امارت اسلامی به فرمان اخیر امیرالمومنین در مورد حقوق زنان، متعهد هستند.
در این دیدار، نماینده یوناما به کمک و همکاری با امارت اسلامی و مردم افغانستان وعده نموده گفت که یوناما در تمام زمینه‌ها با امارت اسلامی همکار بوده و متعهد به تعامل و همکاری با نظام فعلی می‌باشد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۵
Background image

۳۴۵۰ جریب زمین در ولایت قندوز امارتی تثبیت شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز به ولسوالی آقتاش این ولایت رفته و ۳۴۵۰ جریب زمین در این ولسوالی را امارتی تثبیت کرد.

هیأت مذکور با مردم محل و مقامات محلی در این ولسوالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۵
Background image

بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین در ولایات بادغیس و بغلان امارتی تثبیت شد

هیأت های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات بادغیس و بغلان با بررسی اسناد برخی ساحات در این ولایات بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین غصب شده در این ولایات را امارتی تثبیت کردند.  

در نشست هیأت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰
Background image

برگزاری نشست‌های هیأت‌های تخنیکی ولایات غور، پکتیکا و لوگر

نشست‌های هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات غور، پکتیکا و لوگر با حضور رییس و اعضای این هیأت‌ها برگزار شد و در آن در باره برخی زمین‌های غصب شده در این ولایات بحث شده و  تصامیم. . .

BACK TO NEWS