دیدار رییس عدلیه ولایت ننگرهار با نماینده یوناما

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۷

مولوی صاحب فاتح الله فاتح، رییس عدلیه ولایت ننگرهار، روز دوشنبه، 16 حوت 1400 با سیل ویستر مسوول حقوق بشر دفتر یوناما برای زون شرق دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست، رییس عدلیه در مورد ساحه کاری این ریاست به آنها معلومات مفصل ارایه نموده، گفت که ریاست عدلیه ولایت ننگرهار دارای چهار آمریت بوده که هر کدام ساحه کاری متفاوت دارند.
نماینده یوناما سؤالاتی را در زمینه حقوق بشر به ویژه حقوق زنان، آزادی‌های انسانی و سایر موضوعات مطرح نمودند که از طرف آقای فاتح در حدود ساحه کاری شان پاسخ‌های معقول و منطقی ارایه گردید.
رییس عدلیه گفت که به منظور تأمین عدالت واقعی در تمام قضیه‌های مربوط به حقوق زنان که به ارگان‌های عدلی و قضایی امارت اسلامی مواصلت نموده، مطابق با شریعت و اصول امارت اسلامی افغانستان فیصله صورت گرفته و تمام مسوولین امارت اسلامی به فرمان اخیر امیرالمومنین در مورد حقوق زنان، متعهد هستند.
در این دیدار، نماینده یوناما به کمک و همکاری با امارت اسلامی و مردم افغانستان وعده نموده گفت که یوناما در تمام زمینه‌ها با امارت اسلامی همکار بوده و متعهد به تعامل و همکاری با نظام فعلی می‌باشد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۲:۱۶
Background image

نظارت معین اداری وزارت عدلیه از روند امتحان رقابتی بست‌های خالی این وزارت

وزارت عدلیه امارت اسلامی روز پنجشنبه، ۱۲ محرم الحرام امتحان رقابتی چهار بست خالی ریاست عمومي انسجام این وزارت را از طریق رقابت آزاد برگزار کرد.

در این امتحان که در مقر وزارت عدلیه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۲:۲
Background image

برگزاری نشست اداری ریاست عدلیه ولایت جوزجان

نشست اداری ریاست عدلیه ولایت جوزجان روز سه شنبه، ۱۰ محرم الحرام به ریاست مولوی امرالله  مصلح، رییس عدلیه و با اشتراک آمرین و کارمندان این ریاست برگزار شد.

رییس عدلیه ولایت جوزجان به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۱:۵۲
Background image

بررسی بیش از ۳۰۰ جریب زمین در ولایت ارزگان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت ارزگان روز دوشنبه، ۹ محرم الحرام با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد.
در این نشست هیأت تخنیکی حدود ۳۲۶ جریب زمین تحت دعوا در ساحه ناقل. . .

BACK TO NEWS