تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست، گزارش و تحقیقات تکمیل شده ۹۱ جریب و ۵ بسوه زمین واقع در قریه‌های اخترخیل و غلام آباد و ۱۹ جریب و ۱۲ بسوه زمین دیگر در قریه نصیر آباد مرکز ولایت جوزجان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در نتیجه، هیأت تخنیکی زمین‌های مذکور را امارتی تثبیت و تشخیص کرده و گزارش آن را تایید نمود و به سکرتریت این هیأت وظیفه سپرد تا گزارش مذکور را با تمام ضمایم آن غرض تصمیم نهایی به کمیسیون مرکزی ارسال نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۱۵:۳۰
Background image

تثبیت بیش از ۲۳۲ هزار جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته در ۲۱ ولایت

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت‌های تخنیکی آن در ولایات طی ماه ذوالحجه سال ۱۴۴۵هجری قمری حدود ۲۳۲ هزار و ۱۸۰ جریب زمین را در ۲۱ ولایت کشور تثبیت کرده‌اند.

در این مدت ۶۲ جریب زمین. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۴۹
Background image

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه و وکلای مدافع ولایت پروان برگزار شد

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه ولایت پروان و وکلای مدافع این ولایت روز چهارشنبه، ۴ محرم الحرام به ریاست مولوی حیات الله امین، رییس عدلیه ولایت پروان و با حضور آمر مساعدت‌های حقوقی این. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۱۲
Background image

برای حدود ۲۴۰۰ تن در ۱۰ ولایت آگاهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه در مرکز و آمریت‌های ولایتی آن در ۹ ولایت دیگر برای ۲۳۸۰ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.

این برنامه‌‎ها روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۴ و. . .

BACK TO NEWS