برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی برای مسوولان و منسوبین قوماندانی امنیه ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۴:۵۰
.

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت کاپیسا روز دو‌شنبه، ۱۰ ربیع الاول برنامه آگاهی‌دهی حقوقی را برای مسوولان و منسوبین قوماندانی امنیه ولسوالی نجراب این ولایت برگزار کرد. 

در این برنامه ۴۵ تن از مسوولان و منسوبین قوماندانی امنیه ولسوالی نجراب اشتراک کرده و در مورد حقوق مظنون و متهم، جایگاه ارگان‌های عدلی و قضایی، صلاحیت و مسوولیت پولیس، کشف جرم، بررسی محل واقعه، رسیدگی عاجل در مراحل وقایعوی، کروکی و ترتیب محل گرفتاری، جمع آوری مدارک اثباتیه، تحقیقات جنایی و ختم مدت توقیف آگاهی حاصل نمودند.

مسوولان و منسوبین قوماندانی امنیه ولسوالی نجراب از برگزارکنندگان این برنامه ابراز سپاس و قدردانی نموده و خواهان ادامه همچو برنامه‌ها در آینده نیز گردیدند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS