اطلاعیه وزارت عدلیه درباره برگزاری امتحان ورودی وکلای مدافع

hayat_admin
.

وزارت عدلیه دومین دور امتحان ورودی وکلای مدافع را روز دوشنبه، ۳۰ اسد ۱۴۰۲ در مقر این وزارت برگزار می‌کند؛ بنا بر این به اطلاع عموم متقاضیان جوازنامه وکالت دفاع که برای سپری نمودن این امتحان شارت لیست شده‌اند رسانیده می‌شود تا نکات ذیل را جداً مراعات نمایند، در غیر آن حق شکایت نخواهند داشت.

۱ - کارت شمولیت در امتحان ورودی وکالت دفاع به روزهای پنجشنبه مورخ ٢٦ اسد ١٤٠٢ و یک شنبه مورخ ۲۹ اسد ۱٤۰۲ از طریق ریاست وکلای مدافع این وزارت توزیع می‌گردد.

 ۲- امتحان ورودی وکالت دفاع روز دوشنبه مورخ ۳۰ اسد ۱٤۰۲ برگزار می‌گردد، بنا بر این همه اشتراک کنندگان مکلف اند تا ساعت ٦ صبح در مقر وزارت عدلیه حاضر باشند.

3- در روز امتحان صرف به آنعده افراد اجازه ورود به وزارت داده می‌شود که کارت شمولیت در امتحان و اصل تذکره تابعیت خویش را با خود داشته باشند.

 ٤- در روز امتحان کارت شمولیت در امتحان ورودی وکالت دفاع توزیع نمی‌گردد.

لست واجدین شرایط امتحان دور دوم وکلایی مدافع

 

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۳
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره آغاز دومین دور برنامه ستاژ وکالت دفاع برای ۲۴۵ تن از متقاضیان

وزارت عدلیه امارت اسلامی، دومین دور برنامه ستاژ وکالت دفاع را برای ۲۴۵ تن از متقاضیان جواز وکالت دفاع به تاریخ اول عقرب ۱۴۰۲ برگزار می‌کند.

متقاضیان مذکور که فهرست شان در اخیر اطلاعیه . . .

شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۱ - ۱۱:۲۶
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور ۴۷ روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز یکشنبه،  ۱۷صفرالمظفر مصادف با ۱۲سنبله، ۱۷  تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۵ - ۹:۴۶
Background image

اعلام نتایج دور دوم امتحان ورودی وکالت دفاع

وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان دومین دورامتحان ورودی وکالت دفاع را به تاریخ ۳۰ اسد سال ۱۴۰۲ با اشتراک ۶۵۳ متقاضی واجد شرایط جواز وکالت دفاع، برگزار کرد.

در این دور امتحان از مجموع . . .

بازگشت به اطلاعیه ها