اطلاعیه وزارت عدلیه درباره اسناد شهرک‌ها، دفاتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها

waheed
شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۴:۴۷

به اطلاع تمامی مسوولان شهرک‌ها، دفاتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها رسانیده می‌شود که مهلت تمدید شده وزارت عدلیه برای جمع‌آوری و بررسی اسناد شهرک‌ها، رهنمای معاملات و موتر فروشی‌ها فردا (یکشنبه، 30 عقرب) به پایان می‌رسد.

بنا بر این یک بار دیگر از همه مالکان و مسوولان این اصناف تقاضا می‌شود که اسناد خواسته‌شده را تا پایان روز یکشنبه در اختیار وزارت عدلیه و سایر نهادهای مربوط قرار دهند تا مورد بررسی قرار گیرد. افراد و اشخاصی که در این امر تعلل ‌ورزند بعداً حق شکایت را ندارند. همچنان دفاتر رهنمای معاملات که معیاد جواز فعالیت شان ختم شده و یا به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند تا ختم روز یکشنبه، 30 عقرب با اسناد دست داشته خود به وزارت عدلیه مراجعه کنند.

همچنین از تمامی دفاتر رهنمای معاملات در کابل تقاضا می‌شود  که سر از روز دوشنبه، 1 قوس 1400 از ساعت 8 صبح الی ختم روز دفاتر شان را باز نگهدارند تا هیأت موظف وزارت عدلیه از فعالیت‌های شان نظارت به عمل آورد.

دفاتر رهنمای معاملاتی که هنگام حضورهیأت موظف بسته باشند، در صورت مسدود شدن و سلب جواز فعالیت شان از سوی وزارت عدلیه، حق شکایت را نخواهند داشت

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۹:۵۸
Background image

از ۲۴ دارالوکاله در  ناحیه چهارم شهر کابل نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، از ۲۴ دارالوکاله در ناحیه چهارم شهر کابل کنترول و نظارت نموده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت روز شنبه، ۱۸ جمادی الاول، ۱۴. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

BACK TO NEWS