اطلاعیه وزارت عدلیه درباره اسناد شهرک‌ها، دفاتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها

waheed
شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۴:۴۷

به اطلاع تمامی مسوولان شهرک‌ها، دفاتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها رسانیده می‌شود که مهلت تمدید شده وزارت عدلیه برای جمع‌آوری و بررسی اسناد شهرک‌ها، رهنمای معاملات و موتر فروشی‌ها فردا (یکشنبه، 30 عقرب) به پایان می‌رسد.

بنا بر این یک بار دیگر از همه مالکان و مسوولان این اصناف تقاضا می‌شود که اسناد خواسته‌شده را تا پایان روز یکشنبه در اختیار وزارت عدلیه و سایر نهادهای مربوط قرار دهند تا مورد بررسی قرار گیرد. افراد و اشخاصی که در این امر تعلل ‌ورزند بعداً حق شکایت را ندارند. همچنان دفاتر رهنمای معاملات که معیاد جواز فعالیت شان ختم شده و یا به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند تا ختم روز یکشنبه، 30 عقرب با اسناد دست داشته خود به وزارت عدلیه مراجعه کنند.

همچنین از تمامی دفاتر رهنمای معاملات در کابل تقاضا می‌شود  که سر از روز دوشنبه، 1 قوس 1400 از ساعت 8 صبح الی ختم روز دفاتر شان را باز نگهدارند تا هیأت موظف وزارت عدلیه از فعالیت‌های شان نظارت به عمل آورد.

دفاتر رهنمای معاملاتی که هنگام حضورهیأت موظف بسته باشند، در صورت مسدود شدن و سلب جواز فعالیت شان از سوی وزارت عدلیه، حق شکایت را نخواهند داشت

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۴:۱۲
Background image

23 رهنمای معاملات و موترفروشی در کابل مسدود شد

وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان پس از بررسی اسناد 39 دفتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها در حوزه هفدهم شهر کابل، 23 رهنمای معاملات و موترفروشی را به دلیل تخلفات و فعالیت غیرقانونی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۲:۳۸
Background image

دیدار وزیر عدلیه با بزرگان ولایت ننگرهار

شیخ صاحب عبدالحکیم شرعی سرپرست وزیر وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان، روز یک شنبه 30 عقرب 1400 با بزرگان قومی ولایت ننگرهار در دفتر کارش دیدار کرد.

در این دیدار حمدالله حقانی، مسوول. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۳۰ - ۱۲:۱۷
Background image

اعلامیه وزارت عدلیه درباره اخذ جواز فعالیت وکلای مدافع

وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان به اطلاع عموم وکلای محترم مدافع می‌رساند که هرچه زودتر از این وزارت جواز فعالیت شان را اخذ کنند. در صورتی که وکلای محترم مدافع جواز فعالیت از وزارت. . .

BACK TO NEWS