اطلاعیه وزارت عدلیه درباره اسناد شهرک‌ها، دفاتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها

waheed
شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۴:۴۷

به اطلاع تمامی مسوولان شهرک‌ها، دفاتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها رسانیده می‌شود که مهلت تمدید شده وزارت عدلیه برای جمع‌آوری و بررسی اسناد شهرک‌ها، رهنمای معاملات و موتر فروشی‌ها فردا (یکشنبه، 30 عقرب) به پایان می‌رسد.

بنا بر این یک بار دیگر از همه مالکان و مسوولان این اصناف تقاضا می‌شود که اسناد خواسته‌شده را تا پایان روز یکشنبه در اختیار وزارت عدلیه و سایر نهادهای مربوط قرار دهند تا مورد بررسی قرار گیرد. افراد و اشخاصی که در این امر تعلل ‌ورزند بعداً حق شکایت را ندارند. همچنان دفاتر رهنمای معاملات که معیاد جواز فعالیت شان ختم شده و یا به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند تا ختم روز یکشنبه، 30 عقرب با اسناد دست داشته خود به وزارت عدلیه مراجعه کنند.

همچنین از تمامی دفاتر رهنمای معاملات در کابل تقاضا می‌شود  که سر از روز دوشنبه، 1 قوس 1400 از ساعت 8 صبح الی ختم روز دفاتر شان را باز نگهدارند تا هیأت موظف وزارت عدلیه از فعالیت‌های شان نظارت به عمل آورد.

دفاتر رهنمای معاملاتی که هنگام حضورهیأت موظف بسته باشند، در صورت مسدود شدن و سلب جواز فعالیت شان از سوی وزارت عدلیه، حق شکایت را نخواهند داشت

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۰:۲۷
Background image

برگزاری نشست اداری ریاست عدلیه ولایت تخار

نشست اداری ریاست عدلیه تخار روز سه‌شنبه، 1 ربیع الاول به ریاست مولوی حکمت الله حکمت رییس عدلیه این ولایت و به اشتراک آمرین وکارمندان ریاست عدلیه برگزار گردید.

رییس عدلیه در این نشست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۰:۵
Background image

اعلام نتایج دور 25 ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه دور 25 روند ارزیابی وکلای مدافع را رو سه شنبه، 5 میزان با 21 تن اشتراک کننده و کلای مدافع دراین وزارت، برگزار کرد.

بر اساس ارزیابی که صورت گرفته از21 تن اشتراک کننده، 19 تن. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۳۶
Background image

بنیاد خیریه دست کمک از سوی ریاست عدلیه ولایت ننگرهار مسدود شد

دفتر بنیاد خیریه دست کمک در ولایت ننگرهار بنا بر حکم مقام وزارت عدلیه توسط ریاست عدلیه ننگرهار و هیأت مربوطه مسدود و اموال آن ضبط گردید.

هیأت مشترک که در ترکیب آن نمایندگان مقام ولایت،. . .

BACK TO NEWS