آخرین اخبارShow all

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۱:۱۴
Background image

دومین نشست کمیسیون عالی وکلای مدافع برگزار شد

دومین نشست کمیسیون عالی وکلای مدافع، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ریاست شیخ الحدیث مولوی عبدالکریم حیدر، معین مسلکی وزارت عدلیه و به اشتراک معاون لوی ریاست تعقیب و نظارت فرامین و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۸ - ۱۶:۵۶
Background image

برگزاری امتحان رقابتی ۲۰ بست خالی وزارت عدلیه

ریاست منابع بشری وزارت عدلیه امارت اسلامی، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول، امتحان رقابتی ۲۰ بست (NTA) مربوط ریاست عمومی قضایای امارت این وزارت را از طریق رقابت آزاد برگزار کرد.

در این. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۲:۵
Background image

برگزاری نشست اداری ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

نشست اداری ریاست عدلیه ولایت میدان وردک، روز یکشنبه، ۱۲ جمادی الاول به ریاست مولوی مطیع الحق عثمان، رییس عدلیه ولایت میدان وردک و با اشتراک آمرین و کارمندان این ریاست برگزار شد.

در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۲:۰
Background image

استرداد بیش از ۱۴۰۰جریب زمین امارتی در ولایت بدخشان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بدخشان، روز یکشنبه، ۱۲ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی قرار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۱:۴۷
Background image

برگزاری سمینار آموزشی شش روزه برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون شرق

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۱۱ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون شرق کشور در تالار ریاست عدلیه. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۶ - ۱۵:۸
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۴۲ جریب زمین امارتی در ولایت لغمان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت لغمان، روز یکشنبه، ۱۲ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن برخی دوسیه های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.. . .

Pagination