اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۴:۳۰
Background image

وزارت عدلیه به نوآوری بیشتر و عمیق نیاز دارد

قضاوت‌پوه فضل احمد معنوی، سرپرست و نامزدوزیر وزارت عدلیه در مراسم معرفی‌اش به این سمت تاکید کرد که وزارت عدلیه هرچند از لحاظ شکلی تغییرات زیادی را طی 20 سال گذشته شاهد بوده؛ اما از لحاظ. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۹:۱۳
Background image

محترم فضل احمد معنوی به عنوان سرپرست وزارت عدلیه معرفی شد

محترم قضاوت‌پوه فضل احمد معنوی که بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزدوزیر و سرپرست وزارت عدلیه تعیین گردیده، امروز طی یک مراسم رسمی از سوی محترم سرور دانش، معاون. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۵:۷
Background image

طرح مقرره سفرهای رسمی مقامات عالی‌رتبه دولتی در کمیته قوانین کابینه تایید شد

کمیته قوانین کابینه طرح‌ها دو سند تقنینی از جمله طرح مقرره سفرهای رسمی مقامات عالی‌رتبه دولتی و طرح قانون وارسی عرایض را پس از بررسی تایید کرد.

نشست کمیته قوانین کابینه روز یکشنبه، 16. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۹:۵۴
Background image

فعالیت دست‌فروشان در جاده‌ها قانون‌مند می شود

جلسه فوق‌العاده کمیته قوانین کابینه طرح‌های پنج سند تقنینی از جمله طرح قانون ترانسپورت جاده و طرح تعدیل ماده سوم قانون شاروالی‌ها را مورد تایید قرار داد. طرح تعدیل این ماده قانون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۶ - ۱۸:۱۸
Background image

وزیر عدلیه کشور از زخمیان سیلاب در پروان و آسیب‌های این فاجعه دیدار کرد.

جلالتمآب دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور برای ابراز همدردی با مردم ولایت پروان که از سیلاب‌های اخیر آسیب دیده‌اند، صبح امروز به این ولایت سفر کرده و با مقام‌های محلی پروان و زخمیان. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲ - ۱۵:۴۰
Background image

محترم گل محمد گلزی به عنوان معین مالی و اداری وزارت عدلیه، معرفی گردید

2 سنبله 1399

محترم گل محمد گلزی به اساس پیشنهاد وزارت عدلیه و حکم شماره 1226 مؤرخ 29/5/1399 مقام عالی ریاست جمهوری به حیث معین مالی و اداری وزارت عدلیه ج.ا.ا، معرفی گردید.

در مراسمی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۹ - ۱۲:۱۹
Background image

طرح‌های دو قانون در جلسه کمیته قوانین مورد بحث قرار گرفت

طرح قانون اداره بازرس و قانون معاملات الکترونیکی و امضای الکترونیکی در جلسه کمیته قوانین کابینه که به ریاست محمد سرور دانش، رییس کمیته و معاون دوم رییس جمهور برگزار شده بود، مورد بحث. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۷ - ۱۱:۴۴
Background image

پیام تبریکیه وزارت عدلیه به مناسبت روز بیست و هشتم اسد، یکصدو یکمین سالگرد استرداد استقلال کشور

به نمايندگی از هيئت رهبری و منسوبين وزارت عدليه ج.ا.ا، مراتب تبريکی و تهنيت خويش را به مناسبت یکصدو یکمین سالگرد استرداد استقلال افغانستان به جلالتمآب محترم داکتر محمد اشرف غنی رئيس. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۲۱:۲
Background image

مراسم خداحافظی با معین مسلکی وزارت عدلیه

مراسم خداحافظی با محترم محمد قاسم حلیمی، معین مسلکی وزارت عدلیه که جدیداً طی حکم جلالتمآب رییس جمهور به حیث سرپرست و نامزدوزیر وزارت حج و اوقاف تعیین شده‌است، با حضور جلالتمآب دکتر. . .

Pagination