وضاحت وزارت عدلیه درباره برخی شایعات نشر شده در شبکه‌های اجتماعی

hakeem_admin
Sat, Nov 26 2022 2:57 PM

برخی حلقات مغرض یک فهرست ساختگی را منتشر کرده و برخی اتهامات بی اساس را بر شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه وارد می‌کنند. ما این شایعات را شدیداً رد می‌کنیم.

اشخاص مذکور این شایعات را به این دلیل دامن می‌زنند که شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی رییس کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب‌شده تعیین گردیده و کار این کمیسیون به سرعت در سراسر کشور جریان دارد و با استقبال مردم روبه‌رو شده است. حلقات مغرض به هدف این که کارهای کمیسیون را با چالش‌ها و موانع مواجه ساخته و اذهان هموطنان را مغشوش کنند، دست به پخش چنین شایعات بی اساس می‌زنند.

به عنوان مثال در لیست مذکور آمده که «مولوی حسین احمد مدنی پسر شیخ صاحب است و به حیث رییس دفتر مقام وزارت عدلیه کار می‌کند». در حالی که حسین احمد مدنی هیچ وظیفه رسمی در وزارت عدلیه ندارد؛ بنا بر این تمام فهرست را بر همین اساس قیاس کنید و دنبال اتهامات حلقات مغرض نروید.

تازه ترین اخبار

Sat, Jan 28 2023 3:31 PM
Background image

32 دفتر رهنمای معاملات در شهر کابل به دلیل فعالیت غیر قانونی مسدود شده است

د عدلیې وزارت د معاملو د لارښوونې او د عریضې لیکوونکو د چارو ریاست د ۱۴۰۱ کال د مرغومي میاشت په ترڅ کې د معاملو د لارښوونې له ۱۹۵ دفترونو څخه په کابل ولایت کې نظارت او بررسي ترسره کړه. . .

Sat, Jan 28 2023 3:22 PM
Background image

بیش از ۱۴۳ جریب زمین در ولایات دایکندی و سرپل امارتی تثبیت شد

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات دایکندی و سرپل از برخی ساحات در این ولایات بازدید کرده و بیش از ۱۴۳ جریب زمین را امارتی تثبیت کردند.

هیأت تخنیکی ولایت دایکندی از سه قطعه. . .

Thu, Jan 26 2023 1:14 PM
Background image

حدود ۸۷۰۰۰ جریب زمین در ولایت بادغیس بررسی شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس از برخی ساحات در این ولایت بازدید کرده و زمین‌های آن را بررسی کرد.

هیأت مذکور به قریه لامان و بند سبزک رفته و از زمین‌های پشته لامان که طی. . .

BACK TO NEWS