وزارت عدلیه برنامه آموزشی حقوق بشر را برای کارکنان وزارت امور زنان، برگزار نمود.

waheed
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۳:۲
.

10- 11 سنبله 1398

وزارت عدلیه ج.ا.ا، به منظور بلند بردن سطح آگاهی کارکنان دولتی، برنامه آموزشی حقوق بشر را برای کارکنان وزارت امور زنان در تالار سینما زینب برگزار نمود.

در این برنامه که برای دو روز ادامه داشت، 30 تن از  کارمندان این وزارت اشتراک نموده بودند و موضوعات چون: مفهوم حقوق بشر، مکلفیت‌های دولت در قبال حقوق بشر، میکانیزم‌های نظارتی سازمان ملل متحد و کنوانسیون‌های بین‌المللی حقوق بشر را آموزش دیدند. در ختم این برنامه برای اشتراک کنندگان تصدیق نامه توزیع گردید.

ریاست حمایت حقوق بشر وزارت عدلیه، بر اساس بند (5) ماده پنجم مقررۀ حمایت حقوق بشر در ادارات دولتی، مکلفیت برگزاری برنامه‌های آموزشی حقوق بشر را به منظور بلند بردن سطح آگاهی کارکنان ادارات دولتی و منسوبین نظامی، به عهده دارد.

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۲۱:۴۱
Background image

پیام تبریکیه وزارت عدلیه به مناسبت عیدسعید فطر

به نمایندگی از هیئت رهبری و منسوبین وزارت عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان، مراتب تبریکی و تهنیت خویش را به مناسبت عید سعید فطر به جلالتمآب محترم داکتر محمد اشرف غنی رئیس جمهور ج.ا.ا،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۳۷
Background image

وزیر عدلیه با مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان گفتگو نمود

دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور و کوان پاد سودهی-همکت، مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان (LOTFA) که یکی از برنامه انکشافی سازمان ملل متحد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۸:۲۸
Background image

مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت در جریدۀ رسمی منتشر شد

وزارت عدلیه چهار سند تقنینی شامل مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت، قانون کادر علمی – تخصصی طبی، مقرره تنظیم وظایف وزارت تحصیلات عالی و تعدیل و ایزاد در برخی از مواد قانون تحصیلات عالی. . .

BACK TO NEWS