وزارت عدلیه برنامه آموزشی حقوق بشر را برای کارکنان وزارت امور زنان، برگزار نمود.

waheed
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۳:۲
.

10- 11 سنبله 1398

وزارت عدلیه ج.ا.ا، به منظور بلند بردن سطح آگاهی کارکنان دولتی، برنامه آموزشی حقوق بشر را برای کارکنان وزارت امور زنان در تالار سینما زینب برگزار نمود.

در این برنامه که برای دو روز ادامه داشت، 30 تن از  کارمندان این وزارت اشتراک نموده بودند و موضوعات چون: مفهوم حقوق بشر، مکلفیت‌های دولت در قبال حقوق بشر، میکانیزم‌های نظارتی سازمان ملل متحد و کنوانسیون‌های بین‌المللی حقوق بشر را آموزش دیدند. در ختم این برنامه برای اشتراک کنندگان تصدیق نامه توزیع گردید.

ریاست حمایت حقوق بشر وزارت عدلیه، بر اساس بند (5) ماده پنجم مقررۀ حمایت حقوق بشر در ادارات دولتی، مکلفیت برگزاری برنامه‌های آموزشی حقوق بشر را به منظور بلند بردن سطح آگاهی کارکنان ادارات دولتی و منسوبین نظامی، به عهده دارد.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۲۰:۱۲
Background image

معین امور اجتماعی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت کاپیسا و سایر بخش‌های آن دیدار نمود.

دکتر زکیه عادلی معین امور اجتماعی وزارت عدلیه ج.ا.ا با هیئت همراه خویش به ولایت کاپیسا سفر نموده و از ریاست عدلیه و مرکز اصلاح و تربیت اطفال در آن ولایت دیدار نمود.

 معین وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۳:۳۸
Background image

معین مالی و اداری وزارت عدلیه با والی دایکندی دیدار کرد.

یک‌شنبه، 3 سنبله 1398

الحاج سید محمد هاشمی، معین اداری وزارت عدلیه ج.ا.ا و هیئت همراه شان، به منظور بررسی و ارزیابی از اجراآت ریاست عدلیه و سایر بخش‌های آن، به ولایت دایکندی سفر نمودند. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۸:۵۲
Background image

معین اداری وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت بامیان و سایر بخش‌های آن دیدار نمود.

26 اسد 1398

الحاج سید محمد هاشمی معین اداری وزارت عدلیه ج.ا.ا، به منظور بررسی و ارزیابی از اجراآت ریاست عدلیه و سایر بخش های آن، به ولایت بامیان سفر نمود.  

در این سفر، معین وزارت. . .

BACK TO NEWS