نشست هفته‌وار ریاست مساعدت‌های حقوقی برگزار شد

hayat_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۹
.

نشست هفته‌وار ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه، روز شنبه، 6 رجب‌المرجب سال 1444 به ریاست مولوی حافظ عبدالصمد عمری، رییس مساعدت‌های حقوقی در مقر این ریاست برگزار شد.

این نشست که به منظور تسریع و بهبود امور کاری و حل چالش‌ها و مشکلات کارمندان این ریاست برگزار شده بود، با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید آغاز شد.

در این نشست، رییس مساعدت‌های حقوقی آجندای این نشست را که شامل بازنگری مقرره مساعدت‌های حقوقی، تهیه طرزالعمل کاری ریاست و مشکلات موجود در مدیریت اداری بود، بیان کرده و پیرامون رفع مشکلات موجود هدایات لازم سپرد و در زمینه تصامیم لازم نیز اتخاذ شد.

در این نشست، به منظور بازنگری مقرره مساعدت‌های حقوقی، یک کمیته شش نفری متشکل از کارمندان این ریاست توظیف گردید تا روی بازنگری مقرره مذکور کار نمایند. همچنان، در مورد مشکلات موجود در مدیریت اداری این ریاست، قرار بر این شد که تا معرفی مدیر اداری جدید دو تن از کارمندان این ریاست امور کاری این مدیریت را انجام دهند.

در این نشست، رییس مساعدت‌های حقوقی هدایت داد که از امور کاری مساعدین حقوقی به شکل دوامدار نظارت صورت گیرد. وی افزود که هرگاه کارمندان این ریاست در عرصه‌های کاری شان به مشکل مواجه می‌شوند، آن را با وی شریک سازند تا موضوع به مقام وزارت پیشنهاد شده و در زمینه هدایات لازم اخذ شود.

رییس مساعدت‌های حقوقی به کارمندان این ریاست وعده نمود که در راستای حل مشکلات ترانسپورتی، استخدام  مدیر اداری و یک نفر اجیر و ارتقای بست‌های مسلکی کارمندان این ریاست با مسوولان مربوطه صحبت نموده و این مشکل را حل خواهد نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS