نشست هفته‌وار ریاست مساعدت‌های حقوقی برگزار شد

hayat_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۹
.

نشست هفته‌وار ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه، روز شنبه، 6 رجب‌المرجب سال 1444 به ریاست مولوی حافظ عبدالصمد عمری، رییس مساعدت‌های حقوقی در مقر این ریاست برگزار شد.

این نشست که به منظور تسریع و بهبود امور کاری و حل چالش‌ها و مشکلات کارمندان این ریاست برگزار شده بود، با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید آغاز شد.

در این نشست، رییس مساعدت‌های حقوقی آجندای این نشست را که شامل بازنگری مقرره مساعدت‌های حقوقی، تهیه طرزالعمل کاری ریاست و مشکلات موجود در مدیریت اداری بود، بیان کرده و پیرامون رفع مشکلات موجود هدایات لازم سپرد و در زمینه تصامیم لازم نیز اتخاذ شد.

در این نشست، به منظور بازنگری مقرره مساعدت‌های حقوقی، یک کمیته شش نفری متشکل از کارمندان این ریاست توظیف گردید تا روی بازنگری مقرره مذکور کار نمایند. همچنان، در مورد مشکلات موجود در مدیریت اداری این ریاست، قرار بر این شد که تا معرفی مدیر اداری جدید دو تن از کارمندان این ریاست امور کاری این مدیریت را انجام دهند.

در این نشست، رییس مساعدت‌های حقوقی هدایت داد که از امور کاری مساعدین حقوقی به شکل دوامدار نظارت صورت گیرد. وی افزود که هرگاه کارمندان این ریاست در عرصه‌های کاری شان به مشکل مواجه می‌شوند، آن را با وی شریک سازند تا موضوع به مقام وزارت پیشنهاد شده و در زمینه هدایات لازم اخذ شود.

رییس مساعدت‌های حقوقی به کارمندان این ریاست وعده نمود که در راستای حل مشکلات ترانسپورتی، استخدام  مدیر اداری و یک نفر اجیر و ارتقای بست‌های مسلکی کارمندان این ریاست با مسوولان مربوطه صحبت نموده و این مشکل را حل خواهد نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۱۳:۱۲
Background image

برگزاری نشست هماهنگی میان ریاست‌های عدلیه و فواید عامه ولایت پکتیا

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه و ریاست فواید عامه ولایت پکتیا روز چهارشنبه، ۸ شوال در مقر ریاست فواید عامه برگزار شد.

در این نشست مسوولان ریاست عدلیه ولایت پکتیا در باره سه دوسیه مربوط. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه ولایت میدان وردک و تعدادی از بزرگان ولسوالی بهسود

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه ولایت میدان وردک و تعدادی از بزرگان قریه سفید دیوار ولسوالی بهسود این ولایت روز چهارشنبه، ۸ شوال در مقر ریاست عدلیه برگزار شد.

در این نشست مطیع الحق عثمان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۰:۵۰
Background image

برای ۱۹۱ تن در کابل طی یک هفته گذشته آگاهی حقوقی ارایه شده است

ریاست مساعدتهای حقوقی وزارت عدلیه برای ۱۹۱ تن طی یک هفته گذشته در شهر کابل آگاهی حقوقی ارایه نموده است.
ریاست مذکور در جریان این مدت برنامه‌های آگاهی حقوقی را در ۳ ناحیه شهر کابل برگزار. . .

BACK TO NEWS