ملاقات معین مسلکی وزارت عدلیه با معاون نظارت و پالیسی اداره امور

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۵:۴۸
.

شیخ صاحب عبدالکریم حیدر، معین مسلکی وزارت عدلیه امارت اسلامی روز چهارشنبه، 19 محرم‌الحرام با مولوی صاحب سیف الدین تائب، معاون نظارت و پالیسی ریاست عمومی اداره امور و هیأت همراه‌شان در مقر وزارت عدلیه دیدار و گفتگو کرد.

هدف این نشست را گفتگو درباره نظارت عملی، تایید و تصدیق چگونگی تحقق مصوبات کابینه امارت اسلامی تشکیل می‌داد.

در این نشست، اهداف، مقاصد و ساحات کاری نظارت عملی تشریح گردیده و تیم نظارت عملی به مسوولین وزارت عدلیه معرفی گردید. در این نشست همچنان از وزارت عدلیه خواسته شد تا در قسمت ارایه اسناد و معلومات با تیم‌های نظارت همکاری نمایند.

.

هدف نظارت عملی را ارایه فعالیت‌ها و دست آوردهای وزارت‌ها و ادارات به مقامات بالاتر، تایید و  تصدیق اجراآت و کارکردهای این ادارات، شناسایی مشکلات و ضعف‌ها و دریافت راه های حل مناسب برای آنها و ایجاد هماهنگی بین وزارت‌ها و ادارات در تکمیل نمودن فعالیت‌های مشترک بین آن‌ها، تشکیل می دهد. 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS