ملاقات معین مسلکی وزارت عدلیه با معاون نظارت و پالیسی اداره امور

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۵:۴۸
.

شیخ صاحب عبدالکریم حیدر، معین مسلکی وزارت عدلیه امارت اسلامی روز چهارشنبه، 19 محرم‌الحرام با مولوی صاحب سیف الدین تائب، معاون نظارت و پالیسی ریاست عمومی اداره امور و هیأت همراه‌شان در مقر وزارت عدلیه دیدار و گفتگو کرد.

هدف این نشست را گفتگو درباره نظارت عملی، تایید و تصدیق چگونگی تحقق مصوبات کابینه امارت اسلامی تشکیل می‌داد.

در این نشست، اهداف، مقاصد و ساحات کاری نظارت عملی تشریح گردیده و تیم نظارت عملی به مسوولین وزارت عدلیه معرفی گردید. در این نشست همچنان از وزارت عدلیه خواسته شد تا در قسمت ارایه اسناد و معلومات با تیم‌های نظارت همکاری نمایند.

.

هدف نظارت عملی را ارایه فعالیت‌ها و دست آوردهای وزارت‌ها و ادارات به مقامات بالاتر، تایید و  تصدیق اجراآت و کارکردهای این ادارات، شناسایی مشکلات و ضعف‌ها و دریافت راه های حل مناسب برای آنها و ایجاد هماهنگی بین وزارت‌ها و ادارات در تکمیل نمودن فعالیت‌های مشترک بین آن‌ها، تشکیل می دهد. 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS