ملاقات معین مسلکی وزارت عدلیه با معاون نظارت و پالیسی اداره امور

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۵:۴۸
.

شیخ صاحب عبدالکریم حیدر، معین مسلکی وزارت عدلیه امارت اسلامی روز چهارشنبه، 19 محرم‌الحرام با مولوی صاحب سیف الدین تائب، معاون نظارت و پالیسی ریاست عمومی اداره امور و هیأت همراه‌شان در مقر وزارت عدلیه دیدار و گفتگو کرد.

هدف این نشست را گفتگو درباره نظارت عملی، تایید و تصدیق چگونگی تحقق مصوبات کابینه امارت اسلامی تشکیل می‌داد.

در این نشست، اهداف، مقاصد و ساحات کاری نظارت عملی تشریح گردیده و تیم نظارت عملی به مسوولین وزارت عدلیه معرفی گردید. در این نشست همچنان از وزارت عدلیه خواسته شد تا در قسمت ارایه اسناد و معلومات با تیم‌های نظارت همکاری نمایند.

.

هدف نظارت عملی را ارایه فعالیت‌ها و دست آوردهای وزارت‌ها و ادارات به مقامات بالاتر، تایید و  تصدیق اجراآت و کارکردهای این ادارات، شناسایی مشکلات و ضعف‌ها و دریافت راه های حل مناسب برای آنها و ایجاد هماهنگی بین وزارت‌ها و ادارات در تکمیل نمودن فعالیت‌های مشترک بین آن‌ها، تشکیل می دهد. 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۲۵
Background image

برگزاری سیمینار کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌‎ و استرداد زمین‌های غصب‌شده در ولایت بلخ

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌ و استرداد زمین‌های غصب‌شده روز چهارشنبه، ۶ جمادی الاول سیمینار یک روزه را به منظور تشریح مقرره و لایحه این کمیسیون و فرمان امیرالمؤمنین حفظه الله در مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۹:۱۹
Background image

هزار جریب زمین در ولایت خوست امارتی تشخیص شد

به سلسله اقدامات در راستای جلوگیری از غصب زمین، هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایت خوست از ساحه دشت سیگی این ولایت بازدید کرده و هزار جریب زمین را امارتی تشخیص نمود.

هیأت مذکور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۴:۱۳
Background image

۵۲۵۰ جریب زمین در ولایت پکتیکا امارتی تشخیص شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پکتیکا از زمین‌های قوم تاروخیل و زمین‌های اطراف دب در شهر شرن این ولایت بازدید کرده و۵۲۵۰ جریب زمین در اطراف دب را که از سوی برخی اشخاص تصرف شده،. . .

BACK TO NEWS