فرامین، احکام و هدایات عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله در جریده رسمی چاپ شد

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۱۲:۱۹
.

تمام فرامین، احکام و هدایات عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله که طی سال های ۱۴۳۷، ۱۴۳۸، ۱۴۴۰، ۱۴۴۱، ۱۴۴۲، ۱۴۴۳ و ۱۴۴۴ راجع به موضوعات مختلف صادر گردیده، در جریده رسمی با شماره مسلسل ۱۴۳۲، تاریخ ۲ ذوالقعده سال ۱۴۴۴ مصادف با ۱ جوزا سال ۱۴۰۲ به چاپ رسیده و نشر گردید.

در این جریده در مجموع به تعداد ۶۵ فرمان، حکم و هدایت امیرالمومنین حفظه الله به چاپ رسیده که شامل ۳۰ حکم، ۲۷ فرمان و ۸ هدایت در موارد مختلف می‌شود.

این جریده مطابق به سهمیه به تمام ادارات امارتی توزیع می‌گردد و در صورتی که شهروندان به آن نیاز داشته باشند، می‌توانند آن را از ریاست نشرات و ارتباط عامه وزارت عدلیه در بدل ۶۰ افغانی خریداری نمایند.

این جریده در بخش دیتابیس احکام و قوانین وب‌سایت وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان نیز قابل دسترس بوده و هموطنان می‌توانند به بخش مجموعه قوانین افغانستان- دیتابیس قوانین و احکام افغانستان در وب‌سایت وزارت عدلیه، مراجعه نموده، جریده مذکور و سایر قوانین مورد ضرورت شان را به صورت فایل پی دی اف به دست آورند.

لینک مستقیم جریده شماره ۱۴۳۲:https://moj.gov.af/sites/default/files/og_01432.pdf

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS