فرامین، احکام و هدایات عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله در جریده رسمی چاپ شد

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۱۲:۱۹
.

تمام فرامین، احکام و هدایات عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله که طی سال های ۱۴۳۷، ۱۴۳۸، ۱۴۴۰، ۱۴۴۱، ۱۴۴۲، ۱۴۴۳ و ۱۴۴۴ راجع به موضوعات مختلف صادر گردیده، در جریده رسمی با شماره مسلسل ۱۴۳۲، تاریخ ۲ ذوالقعده سال ۱۴۴۴ مصادف با ۱ جوزا سال ۱۴۰۲ به چاپ رسیده و نشر گردید.

در این جریده در مجموع به تعداد ۶۵ فرمان، حکم و هدایت امیرالمومنین حفظه الله به چاپ رسیده که شامل ۳۰ حکم، ۲۷ فرمان و ۸ هدایت در موارد مختلف می‌شود.

این جریده مطابق به سهمیه به تمام ادارات امارتی توزیع می‌گردد و در صورتی که شهروندان به آن نیاز داشته باشند، می‌توانند آن را از ریاست نشرات و ارتباط عامه وزارت عدلیه در بدل ۶۰ افغانی خریداری نمایند.

این جریده در بخش دیتابیس احکام و قوانین وب‌سایت وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان نیز قابل دسترس بوده و هموطنان می‌توانند به بخش مجموعه قوانین افغانستان- دیتابیس قوانین و احکام افغانستان در وب‌سایت وزارت عدلیه، مراجعه نموده، جریده مذکور و سایر قوانین مورد ضرورت شان را به صورت فایل پی دی اف به دست آورند.

لینک مستقیم جریده شماره ۱۴۳۲:https://moj.gov.af/sites/default/files/og_01432.pdf

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS