سفر هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین به ولسوالی های اچین و سپین غر ولایت ننگرهار

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۲
.

هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، روز پنجشنبه، ۲۴ شعبان ۱۴۴۴ به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون به منظور حل منازعات بین اقوام سه پای و علیشیرخیل به ولسوالی های اچین و سپین غر ولایت ننگرهار سفر نمودند.

در این سفر بر علاوه وزیر عدلیه، الحاج ملا محمد نعیم آخوند، والی ولایت ننگرهار، اعضای کمیسیون جلوگیری از غصب زمین، رییس و اعضای محکمه اختصاصی و سایر مقامات عازم این ولسوالی ها گردیدند.

در ولسوالی های اچین و سپین غر ولایت ننگرهار اقوام سه پای و علیشیرخیل از سال ها به این سو بین هم دعوی و جنجال داشتند. هیأت مذکور در حضور ولسوالان و قوماندانان امنیه این ولسوالی ها با اقوام مذکور دیدار نموده و در مورد اتحاد، اتفاق، محبت و همدردی بین اقوام مذکور گفتگو نمودند.

در این نشست، رییس کمیسیون گفت که هدف از عفوی عمومی این بود که دروازه های فتنه بسته شود و مردم ما در فضای آرام زندگی نمایند. وی از آنان خواست که دروازه های جنگ و اختلافات را ببندند و یکدیگر را عفو نمایند. 

بزرگان اقوام سه پای و علیشیرخیل از سفر کمیسیون مذکور و والی این ولایت به این ولسوالی ها ابراز خرسندی نموده و به آنان خوش آمدید گفتند. آنان همکاری کامل شان را با امارت اسلامی اعلام نموده و از فیصله های این کمیسیون حمایت نمودند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن بعضی تصامیم لازم در راستای جلوگیری از غصب زمین اتخاذ شد.

در این نشست، در رابطه به ۹ جلد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۹:۳
Background image

کار مشترک کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت تخنیکی ولایت کابل به منظور جلوگیری از غصب در این ولایت آغاز می‌شود

رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز چهارشنبه، ۷ رمضان ۱۴۴۴ با والی و سایر. . .

BACK TO NEWS