سفر هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین به ولایت سرپل

hayat_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۳ - ۱۱:۲
.

هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز شنبه، ۸ ربیع الاول به منظور بررسی دوسیه‌های مربوط به غصب زمین به ولایت سرپل سفر کرده و با مقامات و مسوولان محلی این ولایت دیدار و گفتگو نمودند.

در این سفر، مولوی حمدالله نعمانی، سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، مولوی عطاء الله عمری، سرپرست وزارت زراعت و آبیاری، شيخ الحديث مولوی نورالحق انور، رییس عمومی اداره امور، شیخ عبدالصمد حقانی، نماینده ستره محکمه و مولوی احسان الله وثیق، رییس عمومی قضایای امارت و سکرتر این کمیسیون و سایر اعضای این کمیسیون وزیر عدلیه را همراهی می نمودند.

رهبری این کمیسیون روز یکشنبه نشستی را با والی و سایر مقامات و مسوولان محلی ولایت سرپل برگزار کرد و در آن درباره جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده امارتی گفتگو صورت گرفت.

سرپرست وزارت عدلیه در این نشست پیرامون موضوع صحبت نموده و هدف از سفر رهبری این کمیسیون به این ولایت را بیان کرد. او گفت که در سال‌های گذشته زمین‌های امارتی از سوی غاصبین غصب گردیده و کمیسیون متعهد به تثبیت و استرداد زمین‌های مذکور است.

در این نشست سایر اعضای این کمیسیون نیز پیرامون جلوگیری از غصب زمین‌های امارتی صحبت نموده و بر اتحاد و اتفاق بین مردم و همکاری ادارات محلی با هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایات تاکید کردند.

در این نشست مقامات و مسوولان محلی ولایت سرپل نیز از همکاری کامل با هیأت تخنیکی این ولایت و کمیسیون جلوگیری از غصب زمین اطمینان دادند.

هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین برخی دوسیه‌های مربوط به غصب زمین این ولایت را نیز بررسی کرده و به هیأت تخنیکی در زمینه هدایات لازم سپرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۱
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۲۱ شعبان به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

مراسمی که به همین مناسبت. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴
Background image

برگزاری برنامه معلوماتی یک روزه درباره وکالت دفاع در پوهنتون ننگرهار

ریاست عدلیه ولایت ننگرهار برنامه معلوماتی یک روزه راجع به وکالت دفاع را برای ۴۵ تن از محصلان رشته‌های شرعیات و حقوق پوهنتون ننگرهار برگزار کرد.

این برنامه روز پنج شنبه، ۱۸ شعبان بر. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۱
Background image

از ۲۰ دارالوکاله در کابل نظارت صورت گرفت

ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، ۲۰ دارالوکاله را در نواحی اول و دوم شهر کابل بررسی و نظارت کرد.

با انجام این نظارت و بررسی که از طرف هیأت نظارتی این ریاست به روز سه شنبه، ۱۳ شعبان صورت. . .

BACK TO NEWS