سرپرست وزیر عدلیه با کارمندان ریاست عدلیه ولایت کابل دیدار کرد

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۹:۵۱

محترم الحاج مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان با جمعی از مسوولان و کارمندان ریاست عدلیه ولایت کابل دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار که صبح روز سه‌شنبه، 23 سنبله صورت گرفت، درباره جلوگیری از فساد اداری و جلوگیری از غصب زمین‌های دولتی بحث صورت گرفت.

محترم الحاج مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزیر عدلیه ا.ا افغانستان بر مبارزه جدی با انواع فساد اداری، برخورد نیک با مراجعین و فراهم آوری تسهیلات لازم برای مراجعین تاکید نمودند.

در این دیدار موضوع حاضر شدن کارمندان به وظایف شان و موضوع انتقال ریاست عدلیه ولایت کابل از ولسوالی ده‌سبز نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۸ - ۱۰:۷
Background image

ابلاغیه وزارت عدلیه أمارت اسلامی افغانستان

هموطنان محترم و باعزت!

طوریکه در این اواخر دیده می شود در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک، تویتر، تلیگرام و انستاگرام اکاذیب تحت عنوان حکم، قانون، پالیسي و اصول أمارت اسلامی افغانستان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۵۲
Background image

سرپرست وزارت عدلیه از ریاست‌ها و شعبات این وزارت بازدید کرد

محترم الحاج مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه ا.ا افغانستان از ریاست‌ها و شعبات این وزارت بازدید نموده و با کارمندان بخش‌های مختلف وزارت از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۴۵
Background image

نشست شورای رهبری وزارت عدلیه برگزار گردید

نشست تعارفی شورای رهبری وزارت عدلیه به ریاست محترم الحاج مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان و با اشتراک روسا و مقامات این وزارت برگزار گردید.

در این نشست  . . .

BACK TO NEWS