دیدار هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین با باشندگان نواحی مختلف شهر جلال آباد

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲
.

هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، روز چهارشنبه، ۲۳ شعبان ۱۴۴۴ به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و به اشتراک سرپرستان وزارت شهرسازی و مسکن، لوی سارنوالی و ریاست عمومی اداره امور، معین وزارت زراعت و آبیاری، رییس محکمه اختصاصی و اعضای آن با باشندگان و بزرگان نواحی مختلف شهر جلال آباد، طی نشست‌های جداگانه دیدار و گفتگو نمودند.  

.

در این نشست‌ها، هیأت رهبری کمیسیون مذکور با باشندگان و بزرگان نواحی اول، پنجم، ششم، هفتم، هشتم و نهم شهر جلال آباد در مهمان‌خانه شاروالی این ولایت به طور جداگانه دیدار نموده و در مورد زمین های غصب شده امارتی و بعضی شهرک‌ها و مارکیت‌ها در این نواحی با آنان بحث و گفتگو کردند.

هیأت رهبری کمیسیون مذکور به مشکلات و خواسته‌های باشندگان این نواحی گوش داده و از آنان در مورد زمین‌های تحت تصرف شان اسناد قانونی مطالبه کرد و به ترحم و شفقت در چوکات قانون و شریعت به آنان اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن بعضی تصامیم لازم در راستای جلوگیری از غصب زمین اتخاذ شد.

در این نشست، در رابطه به ۹ جلد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۹:۳
Background image

کار مشترک کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت تخنیکی ولایت کابل به منظور جلوگیری از غصب در این ولایت آغاز می‌شود

رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز چهارشنبه، ۷ رمضان ۱۴۴۴ با والی و سایر. . .

BACK TO NEWS