حدود ۱۴۲۰ جریب زمین امارتی در ولایت فراه تثبیت شد

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۴:۴
.

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت فراه به ساحه کاریز بصیر مربوط مرکز این ولایت رفته و در راستای تثبیت و تشخیص زمین‌های غصب شده اقدام نمود.

هیأت تخنیکی در جریان این سفر کاری ۱۴۲۰ جریب زمین امارتی را تشخیص و تثبیت کرد که بخشی از آن در تصرف افراد و اشخاص و ذوالید شرعی و بخشی در تصرف غاصبان است.

زمین مذکور از سال‌ها به این در تصرف افراد و اشخاص و غاصبان قرار دارد و در آن سرپناه، خانه‌ها، باغ‌ها، کشت و زراعت و برخی تاسیسات دیگر ساخته شده است. زمین مذکور از سوی هیأت تخنیکی تثبیت و تشخیص شد و اجراآت بعدی مطابق هدایت کمیسیون صورت خواهد گرفت.

هیأت تخنیکی مقرره و لایحه مربوط به کمیسیون و هیأت‌های تخنیکی و مسوولیت‌های هیأت تخنیکی را به مردم و افراد و اشخاص تشریح کرد و آنان تعهد کردند که دیگر به غاصبان اجازه نمی‌دهند تا زمین‌های امارتی را غصب کنند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۰
Background image

برگزاری برنامه آگاهی دهی حقوقی در لیسه عالی سفید خار

آمریت مساعدت‌های حقوقی ریاست عدلیه ولایت ارزگان، روز چهارشنبه، ۱۱ ذوالقعده، برنامه آگاهی دهی حقوقی را در لیسه عالی سفید خار این ولایت برگزار کرد.

در این برنامه، مولوی عبدالرحیم، مدیر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۳
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز پنجشنبه، ۱۲ ذوالقعده ۱۴۴۴ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۳:۳۹
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کنر روز سه شنبه، ۱۰ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای هیأت برگزار شد و نیز هیأت برخی ساحات را بررسی کرد.

در این نشست رییس هیأت تخنیکی درباره سفر. . .

BACK TO NEWS