تخریب ۱۵ خانه توسط هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۰:۵۳
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست، روز چهارشنبه، ۱۸ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و نیز از برخی ساحات در این ولایت بازدید صورت گرفت.

هیأت مذکور بعد از جلسه مطابق هدایت والی این ولایت، به ساحه خوری مربوط مرکز این ولایت رفته و ۱۵ خانه را در این ساحه به صورت کامل تخریب کرد و املاک امارتی را از غصب نجات داد.

خانه‌های مذکور با وجود هشدار، برای بار دوم از سوی مردم ساخته شده بود. برخی اشخاصی که بر سر تخریب خانه با هیأت تخنیکی جنجال می‌کردند نیز توسط مسوولین امنیتی بازداشت شده و جهت تعقیب عدلی و قضایی به قوماندانی امنیه ولایت خوست معرفی شدند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۵:۳۲
Background image

استرداد بیش از ۳۰ هزار و ۳۰۰ جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ۱۴ ولایت کشور در جریان ماه صفر المظفر سال ۱۴۴۵ در حدود ۳۰ هزار و ۳۱۱.۹۵۵ جریب زمین امارتی را بعد از بررسی و تثبیت، استرداد کرده و به ادارات مربوط آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۵
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۶ ربیع الاول  ۱۴۴۵ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۱:۲
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS