تثبیت حدود ۴۰۰۰ جریب زمین امارتی در ولایت قندوز

hayat_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۱:۲۹
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز روز یکشنبه، ۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست، دوسیه های ۵۷ جریب زمین ساحه باسوس ولسوالی امام صاحب، ۱۶۰ جریب زمین ساحه کهنه قلعه ولسوالی آقتاش، یک پایه تانک تیل واقع سرک پوهنتون و ۱.۵ جریب زمین ساحه قوشتپه ولسوالی چهاردره این ولایت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در زمینه هدایات لازم سپرده شد.

بعداً هیأت مذکور به ولسوالی خان آباد این ولایت رفته و در ساحه ایشان توپ و زردکمر این ولسوالی حدود ۴ هزار جریب زمین را امارتی تثبیت و تشخیص کرد و جهت اجراآت بعدی به مسوولان مربوط هدایات لازم سپرد.

این هیأت همچنین به ساحه کهنه قلعه ولسوالی آقتاش این ولایت رفته و ۱۶۰ جریب زمین را از نزدیک بازدید و بررسی کرد و به منظور جلوگیری از تصرف این ساحه به مدیر زراعت این ولسوالی هدایات لازم سپرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS