بیش از ۵۵۷۳ جریب زمین در ولایت پکتیکا امارتی تثبیت شد

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۴:۵۶
.

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پکتیکا با همراهی معاون والی به ولسوالی اومنه این ولایت رفته و ۵۵۷۳.۵ جریب زمین امارتی در این ولسوالی را تشخیص و تثبیت کرد.

هیأت مذکور و معاون والی از ساحه دشت نزدیک پارک که با ولسوالی اومنه، یوسف خیل و مرکز پکتیکا وصل است، بازدید کرده و کروکی زمین مذکور را اخذ نمودند. مساحت این زمین ۵۵۷۳.۵ جریب است و برخی اشخاص در آن تصرفات را آغاز کرده‌اند.

هیأت از افراد مذکور اسناد مطالبه کرد که هیچ کدام اسناد در دست نداشتند. هیأت زمین مذکور را امارتی تثبیت کرده و هرگونه تصرفات در این ساحه را ممنوع کرد.

.

در همین حال، نمایندگان هیأت تخنیکی ولایت فراه با رییس محکمه مرافعه و قوماندان امنیه این ولایت به صورت جداگانه دیدار کرد.

در این دیدار، طرفین درباره مشکلات و موانع کاری که بین هیأت تخنیکی، محکمه و قوماندانی امنیه موجود است، گفتگو کرده و به توافق رسیدند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۵
Background image

۳۴۵۰ جریب زمین در ولایت قندوز امارتی تثبیت شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز به ولسوالی آقتاش این ولایت رفته و ۳۴۵۰ جریب زمین در این ولسوالی را امارتی تثبیت کرد.

هیأت مذکور با مردم محل و مقامات محلی در این ولسوالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۵
Background image

بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین در ولایات بادغیس و بغلان امارتی تثبیت شد

هیأت های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات بادغیس و بغلان با بررسی اسناد برخی ساحات در این ولایات بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین غصب شده در این ولایات را امارتی تثبیت کردند.  

در نشست هیأت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰
Background image

برگزاری نشست‌های هیأت‌های تخنیکی ولایات غور، پکتیکا و لوگر

نشست‌های هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات غور، پکتیکا و لوگر با حضور رییس و اعضای این هیأت‌ها برگزار شد و در آن در باره برخی زمین‌های غصب شده در این ولایات بحث شده و  تصامیم. . .

BACK TO NEWS