به تعداد ۱۳ دفتر رهنمای معاملات و موترفروشی در ولسوالی قره باغ ولایت کابل مسدود شد

hayat_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۴:۲۰

هیأت نظارت وزارت عدلیه به ریاست مولوی حافظ عبدالصمد عمری، رییس عمومی انسجام این وزارت، روز یکشنبه، ۵ جمادی الاول، از دفاتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌های ولسوالی قره باغ ولایت کابل بازدید و نظارت نمود.

در جریان این بررسی، از ۳۱ باب رهنمای معاملات و موترفروشی بازدید و نظارت صورت گرفت که از این میان ۱۳ رهنمای معاملات و موترفروشی بنابر موجودیت بعضی مشکلات از قبیل عدم تحویلی مالیه، استفاده از سته‌های جعلی و سایر فعالیت‌های غیرقانونی مسدود و مهرلاک گردید و متصدیان آن غرض اجراآت بعدی به ریاست رهنمای معاملات این وزارت فرا خوانده شدند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۲:۴۴
Background image

بیش از ۴۲ جریب  زمین در ولایت پروان تثبیت و تشخیص شد

سرپرست و اعضای هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول به ساحه صیاد ولسوالی بگرام این ولایت رفته و قطعه ۹۸ کادستر را که به نام املاک دولتی ثبت می باشد،. . .

BACK TO NEWS