برگزاری نشست هیأت تخنیکی ولایت قندهار

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۷
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندهار، روز شنبه، ۲۶ شعبان ۱۴۴۴ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و ابتداء مروری بر فیصله های نشست قبلی صورت گرفت و بعداً روی یک سلسله موضوعات مهم دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این نشست، در مورد دوکان‌های اعمار شده در حریم جوی عمومی و تعیین و تقسیم  سرحدات بین ولایت قندهار و ولایت زابل به اساس مکتوب اداره امور، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این نشست همچنان، در مورد ملکیت‌های امارتی انتقال شده از یک اداره به اداره دیگر بحث شده و فیصله شد که الی تکمیل روند طی مراحل انتقال آن مطابق طرزالعمل، از ساخت و ساز در آن خودداری شود. همچنان در مورد دو قطعه زمین ملکیت ریاست شاروالی که یکی آن در ناحیه دوم و دومی آن در ناحیه پنجم شهر قندهار موقعیت دارند، بحث و تبادل نظر صورت گرفته و در زمینه تصامیم لازم اتخاذ گردید.

در پایان این نشست، در مورد دوسیه‌های واصله از محاکم و بعضی موارد مهم دیگر بحث شده و اشتراک کنندگان نظریات شان را پیرامون موضوعات شامل بحث با هم شریک نمودند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن بعضی تصامیم لازم در راستای جلوگیری از غصب زمین اتخاذ شد.

در این نشست، در رابطه به ۹ جلد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۹:۳
Background image

کار مشترک کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت تخنیکی ولایت کابل به منظور جلوگیری از غصب در این ولایت آغاز می‌شود

رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز چهارشنبه، ۷ رمضان ۱۴۴۴ با والی و سایر. . .

BACK TO NEWS