برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت لغمان

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۵:۱۲
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت لغمان، روز سه‌شنبه، ۱۷ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن رییس این هیأت درباره جلسه زون مشرقی به ریاست والی ولایت ننگرهار معلومات داده، گفت که در این نشست پیشنهاد کرده که مسوولین قوماندانی امنیه در جلب غاصبین با هیأت تخنیکی همکاری کنند.

هیأت مذکور با متصرفین زمین امارتی واقع ساحه نهرکریم ولسوالی قرغه‌یی هم دیدار کرده و از آنان اسناد مطالبه کرد. این هیأت همچنان با متصرفین زمین‌های امارتی در ساحه قلعه تک ولسوالی علینگار و ساحه ملک افضل در مرکز به صورت جداگانه دیدار کرده و از آنان اسناد قانونی مطالبه کرد و نیز از آنان تعهد گرفت که دیگر زمین‌های امارتی را تصرف نکنند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۵:۳۲
Background image

استرداد بیش از ۳۰ هزار و ۳۰۰ جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ۱۴ ولایت کشور در جریان ماه صفر المظفر سال ۱۴۴۵ در حدود ۳۰ هزار و ۳۱۱.۹۵۵ جریب زمین امارتی را بعد از بررسی و تثبیت، استرداد کرده و به ادارات مربوط آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۵
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۶ ربیع الاول  ۱۴۴۵ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۱:۲
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS