برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت لغمان

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۵:۱۲
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت لغمان، روز سه‌شنبه، ۱۷ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن رییس این هیأت درباره جلسه زون مشرقی به ریاست والی ولایت ننگرهار معلومات داده، گفت که در این نشست پیشنهاد کرده که مسوولین قوماندانی امنیه در جلب غاصبین با هیأت تخنیکی همکاری کنند.

هیأت مذکور با متصرفین زمین امارتی واقع ساحه نهرکریم ولسوالی قرغه‌یی هم دیدار کرده و از آنان اسناد مطالبه کرد. این هیأت همچنان با متصرفین زمین‌های امارتی در ساحه قلعه تک ولسوالی علینگار و ساحه ملک افضل در مرکز به صورت جداگانه دیدار کرده و از آنان اسناد قانونی مطالبه کرد و نیز از آنان تعهد گرفت که دیگر زمین‌های امارتی را تصرف نکنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰
Background image

بررسی و نظارت از ۱۸ دارالوکاله در ولایت بلخ

هیأت مشترک آمریت وکلای مدافع ریاست عدلیه ولایت بلخ و دیگر ادارات این ولایت از فعالیت تعدادی از وکلای مدافع و دارالوکاله‌ها در ناحیه پنجم شهر مزارشریف نظارت و بررسی کردند.
در نتیجه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۳۱
Background image

از تعدادی از متقاضیان جواز فعالیت عریضه نویسی در ولایت پکتيکا امتحان اخذ شد

ریاست عدلیه ولایت پکتیکا روز چهارشنبه، ۵ ذوالحجه برنامه ارزیابی و اخذ امتحان از تعدادی از متقاضایان جواز فعالیت عریضه نویسی این ولایت را برگزار کرد.
رییس عدلیه ولایت پکتيکا در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

برای ۴۸۵ تن در چهار ولایت برنامه‌های آگاهی دهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه وزارت عدلیه و آمریت‌های ولایتی آن ، در چهار ولایت برای ۴۸۵ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.
این برنامه‌‎ها روز چهار شنبه، ۵ ذوالحجه به. . .

BACK TO NEWS