برگزاری نشست اداری ریاست عدلیه ولایت تخار

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۰:۲۷
..

نشست اداری ریاست عدلیه تخار روز سه‌شنبه، 1 ربیع الاول به ریاست مولوی حکمت الله حکمت رییس عدلیه این ولایت و به اشتراک آمرین وکارمندان ریاست عدلیه برگزار گردید.

رییس عدلیه در این نشست درباره اجرای بهتر وظایف و امور محوله صحبت نمود و از کارمندان این ریاست خواست تا به وقت رسمی پابند بوده و حاضری شان را به وقت و زمان آن امضا نمایند.

وی همچنان از کارمندان این ریاست خواست تا به وظایف شان توجه نموده و امور محوله رابه وقت و زمان آن به انجام برسانند.  

رییس عدلیه در این نشست به احترام متقابل بین همکاران تأکید نموده و وعده نمود که به پیشنهادهای آمریت‌های حقوق و قضایای امارت رسیدگی خواهد کرد.

در اخیر این نشست از کارکردها و خدمات کارمندان این ریاست قدردانی صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۲۵
Background image

برگزاری سیمینار کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌‎ و استرداد زمین‌های غصب‌شده در ولایت بلخ

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌ و استرداد زمین‌های غصب‌شده روز چهارشنبه، ۶ جمادی الاول سیمینار یک روزه را به منظور تشریح مقرره و لایحه این کمیسیون و فرمان امیرالمؤمنین حفظه الله در مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۹:۱۹
Background image

هزار جریب زمین در ولایت خوست امارتی تشخیص شد

به سلسله اقدامات در راستای جلوگیری از غصب زمین، هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایت خوست از ساحه دشت سیگی این ولایت بازدید کرده و هزار جریب زمین را امارتی تشخیص نمود.

هیأت مذکور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۴:۱۳
Background image

۵۲۵۰ جریب زمین در ولایت پکتیکا امارتی تشخیص شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پکتیکا از زمین‌های قوم تاروخیل و زمین‌های اطراف دب در شهر شرن این ولایت بازدید کرده و۵۲۵۰ جریب زمین در اطراف دب را که از سوی برخی اشخاص تصرف شده،. . .

BACK TO NEWS