بازدید هیأت اعزامی وزارت عدلیه از ریاست‌های عدلیه ولایات پروان، کاپیسا و پنجشیر

hayat_admin
Sat, Nov 26 2022 2:55 PM

هیأت اعزامی وزارت عدلیه به ریاست مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، هفته گذشته از ریاست‌های عدلیه ولایات پروان، کاپیسا و پنجشیر بازدید نمود.

هیأت مذکور در جریان این سفر با رؤسای عدلیه و کارمندان ریاست‌های عدلیه ولایات مذکور دیدار نموده و از چگونگی اجراآت و فعالیت‌های این ریاست‌ها بررسی و نظارت به عمل آورد.

.

مولوی رحمت الله حقانی، رییس این هیأت در جریان دیدار با کارمندان این ریاست‌ها در مورد جهاد و مبارزه 20 سال گذشته، آزادی، استقرار حاکمیت امارت اسلامی، تأمین امنیت در سطح کشور و بعضی مسایل مهم دیگر صحبت نمود. وی از کارمندان این ریاست‌ها خواست که به ارزش‌های امارت اسلامی پابند باشند.

وی همچنان از مسوولان ریاست‌های عدلیه این ولایات خواست تا اسناد مورد ضرورت را به دسترس این هیأت قرار دهند تا نظارت و بررسی به صورت درست و بهتر آن انجام شود.

هیأت مذکور همچنان به مشکلات و پیشنهادات رؤسا و کارمندان این ریاست‌ها گوش داده و وعده نمود که در راستای حل مشکلات آنان از طریق مقامات ذیصلاح تلاش خواهند نمود.

2

هیأت مذکور در این سفر با مقامات رهبری ولایات مذکور و رؤسای ادارات ذیربط در این ولایات نیز دیدار نموده و مشکلات ریاست عدلیه را با آن‌ها شریک کرد.

...

مقامات رهبری ولایات و رؤسای ادارات ذیربط وعده همکاری‌های همه جانبه را به هیأت مذکور و ریاست عدلیه نمودند.

تازه ترین اخبار

Sat, Jan 28 2023 3:31 PM
Background image

32 دفتر رهنمای معاملات در شهر کابل به دلیل فعالیت غیر قانونی مسدود شده است

د عدلیې وزارت د معاملو د لارښوونې او د عریضې لیکوونکو د چارو ریاست د ۱۴۰۱ کال د مرغومي میاشت په ترڅ کې د معاملو د لارښوونې له ۱۹۵ دفترونو څخه په کابل ولایت کې نظارت او بررسي ترسره کړه. . .

Sat, Jan 28 2023 3:22 PM
Background image

بیش از ۱۴۳ جریب زمین در ولایات دایکندی و سرپل امارتی تثبیت شد

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات دایکندی و سرپل از برخی ساحات در این ولایات بازدید کرده و بیش از ۱۴۳ جریب زمین را امارتی تثبیت کردند.

هیأت تخنیکی ولایت دایکندی از سه قطعه. . .

Thu, Jan 26 2023 1:14 PM
Background image

حدود ۸۷۰۰۰ جریب زمین در ولایت بادغیس بررسی شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس از برخی ساحات در این ولایت بازدید کرده و زمین‌های آن را بررسی کرد.

هیأت مذکور به قریه لامان و بند سبزک رفته و از زمین‌های پشته لامان که طی. . .

BACK TO NEWS