بازدید هیأت اعزامی وزارت عدلیه از ریاست‌های عدلیه ولایات پروان، کاپیسا و پنجشیر

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۴:۵۵

هیأت اعزامی وزارت عدلیه به ریاست مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، هفته گذشته از ریاست‌های عدلیه ولایات پروان، کاپیسا و پنجشیر بازدید نمود.

هیأت مذکور در جریان این سفر با رؤسای عدلیه و کارمندان ریاست‌های عدلیه ولایات مذکور دیدار نموده و از چگونگی اجراآت و فعالیت‌های این ریاست‌ها بررسی و نظارت به عمل آورد.

.

مولوی رحمت الله حقانی، رییس این هیأت در جریان دیدار با کارمندان این ریاست‌ها در مورد جهاد و مبارزه 20 سال گذشته، آزادی، استقرار حاکمیت امارت اسلامی، تأمین امنیت در سطح کشور و بعضی مسایل مهم دیگر صحبت نمود. وی از کارمندان این ریاست‌ها خواست که به ارزش‌های امارت اسلامی پابند باشند.

وی همچنان از مسوولان ریاست‌های عدلیه این ولایات خواست تا اسناد مورد ضرورت را به دسترس این هیأت قرار دهند تا نظارت و بررسی به صورت درست و بهتر آن انجام شود.

هیأت مذکور همچنان به مشکلات و پیشنهادات رؤسا و کارمندان این ریاست‌ها گوش داده و وعده نمود که در راستای حل مشکلات آنان از طریق مقامات ذیصلاح تلاش خواهند نمود.

2

هیأت مذکور در این سفر با مقامات رهبری ولایات مذکور و رؤسای ادارات ذیربط در این ولایات نیز دیدار نموده و مشکلات ریاست عدلیه را با آن‌ها شریک کرد.

...

مقامات رهبری ولایات و رؤسای ادارات ذیربط وعده همکاری‌های همه جانبه را به هیأت مذکور و ریاست عدلیه نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۹:۵۸
Background image

از ۲۴ دارالوکاله در  ناحیه چهارم شهر کابل نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، از ۲۴ دارالوکاله در ناحیه چهارم شهر کابل کنترول و نظارت نموده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت روز شنبه، ۱۸ جمادی الاول، ۱۴. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

BACK TO NEWS