اعلامیه خبری

waheed
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۹:۳۴
.

وزارت عدلیه، به منظور تطبیق احکام قانون امور ترجمه و تصدیق اسناد رسمی منتشره جریده رسمی شماره ۱۳۱۷ مورخ ۲۵ عقرب ۱۳۹۷، طی مراسمی روز چهارشنبه ۲۸ حوت ۱۳۹۸ در حضورداشت جلالتماب دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه دولت جمهوری اسلامی افغانستان و سایر مسئولین مربوطه، برای ۱۴ تن از مترجمین دارالترجمه های مختلف شهر کابل که قبلاْ امتحان را موفقانه سپری نموده بودند و واجد شرایط دانسته شده اند، اجازه نامه فعالیت ترجمه اسناد رسمی را توزیع نمود.

با اینکه وزارت عدلیه قبلاٌ نیز چندین بار به مترجمین دارالترجمه‌ها ابلاغ نموده است تا اینکه برای بدست آوردن اجازه نامه فعالیت به این وزارت مراجعه نمایند اما تعداد زیادی از این مترجمین تا اکنون به این موضوع توجه ننموده و فاقد اجازه نامه  می‌باشند. بناءً به منظور تطبیق یکسان قانون، برای آخرین بار به ایشان مهلت داده می‌شود الی تاریخ ۱۴ حمل ۱۳۹۹ اسناد تحصیلی خویش را از طریق ایمیل آدرس translation.notarization.dept@gmail.com ارسال نموده تا بعد از پروسه شارت لست و امتحان، به ایشان نیز اجازه نامه فعالیت صادر گردد، در غیر آن اسناد رسمی ترجمه شده از جانب آنان مدار اعتبار دانسته نشده و تصدیق نخواهد گردید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۲۱:۴۱
Background image

پیام تبریکیه وزارت عدلیه به مناسبت عیدسعید فطر

به نمایندگی از هیئت رهبری و منسوبین وزارت عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان، مراتب تبریکی و تهنیت خویش را به مناسبت عید سعید فطر به جلالتمآب محترم داکتر محمد اشرف غنی رئیس جمهور ج.ا.ا،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۳۷
Background image

وزیر عدلیه با مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان گفتگو نمود

دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور و کوان پاد سودهی-همکت، مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان (LOTFA) که یکی از برنامه انکشافی سازمان ملل متحد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۸:۲۸
Background image

مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت در جریدۀ رسمی منتشر شد

وزارت عدلیه چهار سند تقنینی شامل مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت، قانون کادر علمی – تخصصی طبی، مقرره تنظیم وظایف وزارت تحصیلات عالی و تعدیل و ایزاد در برخی از مواد قانون تحصیلات عالی. . .

BACK TO NEWS