اعلامیه خبری

waheed
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۹:۳۴
.

وزارت عدلیه، به منظور تطبیق احکام قانون امور ترجمه و تصدیق اسناد رسمی منتشره جریده رسمی شماره ۱۳۱۷ مورخ ۲۵ عقرب ۱۳۹۷، طی مراسمی روز چهارشنبه ۲۸ حوت ۱۳۹۸ در حضورداشت جلالتماب دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه دولت جمهوری اسلامی افغانستان و سایر مسئولین مربوطه، برای ۱۴ تن از مترجمین دارالترجمه های مختلف شهر کابل که قبلاْ امتحان را موفقانه سپری نموده بودند و واجد شرایط دانسته شده اند، اجازه نامه فعالیت ترجمه اسناد رسمی را توزیع نمود.

با اینکه وزارت عدلیه قبلاٌ نیز چندین بار به مترجمین دارالترجمه‌ها ابلاغ نموده است تا اینکه برای بدست آوردن اجازه نامه فعالیت به این وزارت مراجعه نمایند اما تعداد زیادی از این مترجمین تا اکنون به این موضوع توجه ننموده و فاقد اجازه نامه  می‌باشند. بناءً به منظور تطبیق یکسان قانون، برای آخرین بار به ایشان مهلت داده می‌شود الی تاریخ ۱۴ حمل ۱۳۹۹ اسناد تحصیلی خویش را از طریق ایمیل آدرس translation.notarization.dept@gmail.com ارسال نموده تا بعد از پروسه شارت لست و امتحان، به ایشان نیز اجازه نامه فعالیت صادر گردد، در غیر آن اسناد رسمی ترجمه شده از جانب آنان مدار اعتبار دانسته نشده و تصدیق نخواهد گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۹:۳۴
Background image

اعلامیه خبری

وزارت عدلیه، به منظور تطبیق احکام قانون امور ترجمه و تصدیق اسناد رسمی منتشره جریده رسمی شماره ۱۳۱۷ مورخ ۲۵ عقرب ۱۳۹۷، طی مراسمی روز چهارشنبه ۲۸ حوت ۱۳۹۸ در حضورداشت جلالتماب دکتر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۳
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری میان وزارت عدلیه و بنیاد بین‌المللی حقوقی افغانستان

 وزارت عدلیه و بنیاد بین‌المللی حقوقی افغانستان (ILF)، تفاهمنامۀ همکاری را در عرصه مساعدت‌های حقوقی، امضاء نمودند.

این تفاهمنامه روز دوشنبه، ۲۶ حوت میان وزارت عدلیه جمهوری اسلامی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۲
Background image

برگزاری امتحان شمولیت ستاژ تقنینی وزارت عدلیه برای سال 1399

وزارت عدلیه ج.ا.ا  امتحان شمولیت دور چهارم ستاژ تقنینی این وزارت برای سال 1399 را برگزار کرد.

این امتحان روز چهارشنبه، 7 حوت در انستیتوت خدمات ملکی افغانستان برگزار شد. در این دور 660. . .

BACK TO NEWS