اطلاعیه وزارت عدلیه به دفاتر رهنمای معاملات در قسمت اجتناب از سوءاستفاده از مجبوریت مهاجرین عودت کننده

hayat_admin
.

وزارت عدلیه امارت اسلامی اخیراْ شکایاتی دریافت کرده که نشان می‌دهد برخی دفاتر رهنمای معاملات از روند عودت مهاجرین از کشورهای همسایه و مجبوریت مهاجرین عودت کننده سوء استفاده کرده و در قسمت کرایه و کمیشن دست به اخاذی از آنان می‌زنند.

وزارت عدلیه از تمامی دفاتر رهنمای معاملات دارنده جواز فعالیت از این وزارت می‌خواهد تا در قسمت کرایه دادن جایدادها، با عودت کنندگانی که اکثراً بی بضاعت هستند، همکاری همه جانبه نموده و از کرایه دادن خانه‌ها به قیمت گزاف خلاف قیمت‌های واقعی و اخذ کمیشن خلاف اصول اجتناب نمایند. وزارت عدلیه در صورت مشاهده چنین تخلفات با متخلفان برخورد اصولی خواهد کرد.

ما همچنین از آنعده هموطنانی که جادیدادهای شان را به کرایه می‌دهند خواهشمندیم تا با مهاجرین عودت کننده همکاری نموده و جایدادهای شان را به قیمت مناسب به آنان به کرایه بدهند تا مسوولیت ایمانی و وجدانی خویش را ادا نموده باشند.

هموطنان می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات از سوی دفاتر رهنمای معاملات از طریق شماره‌های زیر وزارت عدلیه را در جریان بگذارند تا اقدامات لازم  روی دست گرفته شود.

۰۷۷۶۱۲۶۴۲۸  و ۰۷۷۷۳۸۳۳۷۰

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۰:۸
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره تعویق سومین دور امتحان وکالت دفاع به ۱ اسد ۱۴۰۳

به اطلاع تمام متقاضیان جواز وکالت دفاع که برای شرکت در سومین دور امتحان ورودی وکالت دفاع ثبت نام کرده بودند، رسانیده می‌شود که تاریخ برگزاری این امتحان از ۲۵ سرطان به ۱ اسد ۱۴۰۳ تغییر . . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۴ - ۱۳:۱۸
Background image

اطلاعیه ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه

به اطلاع عموم متقاضیان جوازنامه وکالت دفاع که قبلاً برای اشتراک در سومین دور امتحان ورودی وکالت دفاع ثبت نام نموده‌ بودند و نام‌های شان در فهرست نهایی شامل است، رسانیده می‌شود که امتحان . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۰:۲۰
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره تمدید مهلت ثبت نام برای اشتراک سومین دور امتحان ورودی وکالت دفاع

به اطلاع عموم متقاضیان جوازنامه وکالت دفاع رسانیده می‌شود که روند ثبت نام برای اشتراک در سومین دور امتحان ورودی وکالت دفاع سر از امروز، ۱ جوزا الی ۲۰ روز دیگر تمدید شده است.

پروسه ثبت . . .

بازگشت به اطلاعیه ها