اطلاعیه وزارت عدلیه به دفاتر رهنمای معاملات در قسمت اجتناب از سوءاستفاده از مجبوریت مهاجرین عودت کننده

hayat_admin
.

وزارت عدلیه امارت اسلامی اخیراْ شکایاتی دریافت کرده که نشان می‌دهد برخی دفاتر رهنمای معاملات از روند عودت مهاجرین از کشورهای همسایه و مجبوریت مهاجرین عودت کننده سوء استفاده کرده و در قسمت کرایه و کمیشن دست به اخاذی از آنان می‌زنند.

وزارت عدلیه از تمامی دفاتر رهنمای معاملات دارنده جواز فعالیت از این وزارت می‌خواهد تا در قسمت کرایه دادن جایدادها، با عودت کنندگانی که اکثراً بی بضاعت هستند، همکاری همه جانبه نموده و از کرایه دادن خانه‌ها به قیمت گزاف خلاف قیمت‌های واقعی و اخذ کمیشن خلاف اصول اجتناب نمایند. وزارت عدلیه در صورت مشاهده چنین تخلفات با متخلفان برخورد اصولی خواهد کرد.

ما همچنین از آنعده هموطنانی که جادیدادهای شان را به کرایه می‌دهند خواهشمندیم تا با مهاجرین عودت کننده همکاری نموده و جایدادهای شان را به قیمت مناسب به آنان به کرایه بدهند تا مسوولیت ایمانی و وجدانی خویش را ادا نموده باشند.

هموطنان می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات از سوی دفاتر رهنمای معاملات از طریق شماره‌های زیر وزارت عدلیه را در جریان بگذارند تا اقدامات لازم  روی دست گرفته شود.

۰۷۷۶۱۲۶۴۲۸  و ۰۷۷۷۳۸۳۳۷۰

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۱:۴۰
Background image

گاهنامه عدالت چاپ و نشر گردید

گاهنامه تخصصی (شرعی و حقوقی) عدالت با شماره مسلسل ۲۲۲، از سوی وزارت عدلیه چاپ و نشر گردید. این گاهنامه حاوی مقالات شرعی و حقوقی بوده که توسط علما و حقوق‌دانان به رشته تحریر درآمده و بعد . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۱ - ۱۱:۵۱
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه به دفاتر رهنمای معاملات در قسمت اجتناب از سوءاستفاده از مجبوریت مهاجرین عودت کننده

وزارت عدلیه امارت اسلامی اخیراْ شکایاتی دریافت کرده که نشان می‌دهد برخی دفاتر رهنمای معاملات از روند عودت مهاجرین از کشورهای همسایه و مجبوریت مهاجرین عودت کننده سوء استفاده کرده و در . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۱ - ۱۱:۱۰
Background image

اعلام نتایج دور ۴۸ ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه دور۴۸ روند ارزیابی وکلای مدافع را روز پنج شنبه، ۱۸ عقرب با حضور اشتراک کننده‌های این دور برگزار کرد.

در این دور ارزیابی ۱۸ تن از وکلای مدافع شامل شده بودند که در روز . . .

بازگشت به اطلاعیه ها