استرداد حدود ۶ جریب زمین امارتی در ولایت قندوز

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۳۰ - ۱۳:۵۴
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز روز دوشنبه، ۶ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست، دوسیه ۶ جریب زمین ساحه قرغز ولسوالی خان آباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و متصرف زمین مذکور به امارتی بودن آن اعتراف نمود. زمین مذکور بعد از اخذ اقرار خط کتبی از متصرف آن  استرداد شد و هدایت طی مراحل اجاره دهی به ذوالید غیرشرعی آن به مدت یکسال صادر گردید.

در این نشست همچنین در مورد تعیین علفچر در سطح ولایت قندوز بحث شده و با نمایندگان مالداران این ولایت نیز در این خصوص بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

هیأت مذکور از جریان کار بررسی ابتدایی ساحه تطبیق ماستر پلان شهری ولایت قندوز نیز دیدن نموده و کار هیأت بررسی را از نزدیک نظارت کرد و جهت بهبود اجراآت هدایات لازم سپرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS