استرداد بیش از ۳ جریب زمین امارتی در ولایت قندوز

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۵:۶
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز، روز دوشنبه، ۳ ربیع الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

در این نشست، دوسیه ۳ جریب و ۱ بسوه زمین ساحه توبره کش گل تپه ولسوالی قلعه ذال بعد از بررسی و اخذ اعتراف از متصرف غیرشرعی آن امارتی تثبیت گردیده و استرداد شد و همچنین ۹ جریب زمین دیگر واقع ساحه چهار گل تپه این ولسوالی امارتی تثبیت شده به منظور تکمیل تحقیقات هدایات لازم سپرده شد.  

در این نشست، دوسیه ۱۰۰ جریب زمین مالچر واقع ساحه غرو سوم ولسوالی کلباد نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در راستای تکمیل تحقیقات به سکرتریت این هیأت هدایات لازم سپرده شد.

بعداً هیأت مذکور به صحن شفاخانه حوزوی این ولایت رفته و از ساحه اعمار دواخانه در صحن این شفاخانه از نزدیک بازدید نموده و هدایت داد تا از مراجع مربوط تحقیق صورت گیرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۵:۳۲
Background image

استرداد بیش از ۳۰ هزار و ۳۰۰ جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ۱۴ ولایت کشور در جریان ماه صفر المظفر سال ۱۴۴۵ در حدود ۳۰ هزار و ۳۱۱.۹۵۵ جریب زمین امارتی را بعد از بررسی و تثبیت، استرداد کرده و به ادارات مربوط آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۵
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۶ ربیع الاول  ۱۴۴۵ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۱:۲
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS