استرداد بیش از ۳ جریب زمین امارتی در ولایت قندوز

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۵:۶
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز، روز دوشنبه، ۳ ربیع الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

در این نشست، دوسیه ۳ جریب و ۱ بسوه زمین ساحه توبره کش گل تپه ولسوالی قلعه ذال بعد از بررسی و اخذ اعتراف از متصرف غیرشرعی آن امارتی تثبیت گردیده و استرداد شد و همچنین ۹ جریب زمین دیگر واقع ساحه چهار گل تپه این ولسوالی امارتی تثبیت شده به منظور تکمیل تحقیقات هدایات لازم سپرده شد.  

در این نشست، دوسیه ۱۰۰ جریب زمین مالچر واقع ساحه غرو سوم ولسوالی کلباد نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در راستای تکمیل تحقیقات به سکرتریت این هیأت هدایات لازم سپرده شد.

بعداً هیأت مذکور به صحن شفاخانه حوزوی این ولایت رفته و از ساحه اعمار دواخانه در صحن این شفاخانه از نزدیک بازدید نموده و هدایت داد تا از مراجع مربوط تحقیق صورت گیرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۱۵:۳۰
Background image

تثبیت بیش از ۲۳۲ هزار جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته در ۲۱ ولایت

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت‌های تخنیکی آن در ولایات طی ماه ذوالحجه سال ۱۴۴۵هجری قمری حدود ۲۳۲ هزار و ۱۸۰ جریب زمین را در ۲۱ ولایت کشور تثبیت کرده‌اند.

در این مدت ۶۲ جریب زمین. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۴۹
Background image

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه و وکلای مدافع ولایت پروان برگزار شد

نشست هماهنگی میان ریاست عدلیه ولایت پروان و وکلای مدافع این ولایت روز چهارشنبه، ۴ محرم الحرام به ریاست مولوی حیات الله امین، رییس عدلیه ولایت پروان و با حضور آمر مساعدت‌های حقوقی این. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۱۲
Background image

برای حدود ۲۴۰۰ تن در ۱۰ ولایت آگاهی حقوقی ارایه شد

ریاست مساعدت‌های حقوقی وزارت عدلیه در مرکز و آمریت‌های ولایتی آن در ۹ ولایت دیگر برای ۲۳۸۰ تن برنامه‌های آگاهی‌دهی حقوقی برگزار نموده است.

این برنامه‌‎ها روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۴ و. . .

BACK TO NEWS