دیدار رییس عدلیه ولایت ننگرهار با نماینده یوناما

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۷

مولوی صاحب فاتح الله فاتح، رییس عدلیه ولایت ننگرهار، روز دوشنبه، 16 حوت 1400 با سیل ویستر مسوول حقوق بشر دفتر یوناما برای زون شرق دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست، رییس عدلیه در مورد ساحه کاری این ریاست به آنها معلومات مفصل ارایه نموده، گفت که ریاست عدلیه ولایت ننگرهار دارای چهار آمریت بوده که هر کدام ساحه کاری متفاوت دارند.
نماینده یوناما سؤالاتی را در زمینه حقوق بشر به ویژه حقوق زنان، آزادی‌های انسانی و سایر موضوعات مطرح نمودند که از طرف آقای فاتح در حدود ساحه کاری شان پاسخ‌های معقول و منطقی ارایه گردید.
رییس عدلیه گفت که به منظور تأمین عدالت واقعی در تمام قضیه‌های مربوط به حقوق زنان که به ارگان‌های عدلی و قضایی امارت اسلامی مواصلت نموده، مطابق با شریعت و اصول امارت اسلامی افغانستان فیصله صورت گرفته و تمام مسوولین امارت اسلامی به فرمان اخیر امیرالمومنین در مورد حقوق زنان، متعهد هستند.
در این دیدار، نماینده یوناما به کمک و همکاری با امارت اسلامی و مردم افغانستان وعده نموده گفت که یوناما در تمام زمینه‌ها با امارت اسلامی همکار بوده و متعهد به تعامل و همکاری با نظام فعلی می‌باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۲۵
Background image

برگزاری سیمینار کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌‎ و استرداد زمین‌های غصب‌شده در ولایت بلخ

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌ و استرداد زمین‌های غصب‌شده روز چهارشنبه، ۶ جمادی الاول سیمینار یک روزه را به منظور تشریح مقرره و لایحه این کمیسیون و فرمان امیرالمؤمنین حفظه الله در مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۹:۱۹
Background image

هزار جریب زمین در ولایت خوست امارتی تشخیص شد

به سلسله اقدامات در راستای جلوگیری از غصب زمین، هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایت خوست از ساحه دشت سیگی این ولایت بازدید کرده و هزار جریب زمین را امارتی تشخیص نمود.

هیأت مذکور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۴:۱۳
Background image

۵۲۵۰ جریب زمین در ولایت پکتیکا امارتی تشخیص شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پکتیکا از زمین‌های قوم تاروخیل و زمین‌های اطراف دب در شهر شرن این ولایت بازدید کرده و۵۲۵۰ جریب زمین در اطراف دب را که از سوی برخی اشخاص تصرف شده،. . .

BACK TO NEWS