Components

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۳ - ۱۳:۲۶
Background image

کمیشن دفاتر رهنمای معاملات در هر معامله فقط یک فیصد تعیین شده است

وزارت عدلیه امارت اسلامی به اطلاع تمامی هموطنان می‌رساند که در زمان معاملات خرید، فروش، گروی و کرایه گرفتن املاک و وسایط نقلیه از طریق دفاتر رهنمای معاملات از ثبت بودن دفاتر مذکور در. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۵ - ۱۳:۴۹
Background image

اعلامیه وزارت عدلیه در رابطه به جلوگیری از حیف و میل کمک‌های خیریه هموطنان توسط اشخاص استفاده جو

اخیرآ دیده شده است که کمک‌های خیریه هموطنان عزیز از داخل یا خارج کشور به مستحقین، توسط افراد و اشخاص استفاده جو و یا بنیادهای خیریه ای که به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند حیف و میل شده. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۴:۱۵
Background image

اعلامیه وزارت عدلیه درباره درخواست کمک به زلزله زدگان ولایت هرات

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و اناالیه راجعون

با تاسف که در نتیجه زلزله اخیر در ولایت هرات هزاران تن از هموطنان ما شهید و زخمی گردیدند و خسارات دیگر نیز از این حادثه بجا ماند که. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰
Background image

واکنش کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده به ادعاهای برخی اشخاص در رابطه به شهرک گیلانی واقع ولایت ننگرهار

روز گذشته هیأت تخنیکی کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده ولایت ننگرهار شهرک بدون اسناد به نام سید اسحاق گیلانی در جنوب قریه سلطان سفلی مربوط ولسوالی سرخ رود این. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۷
Background image

اعلامیه درباره انتقال ریاست عمومی حقوق از وزارت عدلیه به ستره محکمه

به اساس حکم شماره (۲۳۹) تاریخ ۱۴۴۴/۳/۱۷هـ.ق عالیقدر امیر المومنین حفظه الله تعالی به یک هیأت عالی رتبه وظیفه سپرده شد که طرح عملی انتقال ریاست حقوق از وزارت عدلیه به ستره محکمه را ترتیب. . .