پیام تسلیت در رابطه به وفات محترم محمد یوسف غضنفر نمایندۀ فوق العاده جلالتمآب رییس جمهور در امور توسعه اقتصادی و تجارتی و کاهش فقر؛

waheed
شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۱۹:۱۳

باكمال تأسف اطلاع حاصل نموديم که محترم محمد یوسف غضنفر شخصیت حلیم، مردم‌ دار و خیر اندیش کشور در اثر بیماری کووید19 داعی اجل را لبیک گفته و جان به حق سپرد.

انالله وانااليه راجعون! روحش شاد و یادش گرامی باد!

مرحوم غضنفر برای خیر و فلاح مردم و آبادی کشور تلاش‌ها و خدمات زیادی را انجام داده است. او در دوران کوتاه کارش به عنوان نماینده فوق العاده رییس جمهور در امور توسعه اقتصادی، تجارتی و کاهش فقر، کارهای مفید و مؤثری را در راستای رشد تجارت و مبارزه با فقر در کشور آغاز کرده بود. وفات مرحوم غضنفر یک ضایعه بزرگ برای حکومت و مردم افغانستان است.

رهبری وزارت عدلیه، مراتب تسلیت و غم‌شریکی خویش را به خانواده مرحومی، ملت داغدار افغانستان و رهبری دولت ابراز نموده و از بارگاه الله متعال برای متوفی بهشت برین و برای بازماندگانش صبر جمیل می‌طلبد.

 

داکتر عبدالبصیر انور

وزیر عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۵:۱۲
Background image

حمله‌ی مسلحانه به جان یکی از کارمندان ریاست عدلیه ولایت غزنی؛

محترم عبدالغفار مسوول نظارت از فعالیت‌های رهنمای معاملاتِ ثبت شده در وزارت عدلیه در ریاست عدلیه ولایت غزنی، دیروز ساعت 4 پس از چاشت، از سوی افراد نامعلوم در پیش روی خانه‌اش مورد حمله. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۵:۵
Background image

معین اداری وزارت عدلیه در سفرش به ولایت بامیان بر تطبیق قرارهای استردادی قضایای دولت تاکید کرد

سید محمد هاشمی، معین اداری وزارت عدلیه در سفرش به ولایت بامیان اجراآت ریاست عدلیه این ولایت را بررسی کرد و نیز در دیدار با مسوولان محلی بامیان در خصوص تطبیق فیصله‌های قطعی ونهایی محاکم،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۱:۱۶
Background image

دیدار معین مالی و اداری وزارت عدلیه با والی بامیان

سید محمد هاشمی معین مالی و اداری وزارت عدلیه با سید انور رحمتی والی ولایت بامیان روز یکشنبه، ۵ اسد دیدار و گفت‌وگو نمود.

در این ملاقات دو طرف پیرامون تطبیق فیصله های قضایی محاکم،. . .

BACK TO NEWS