وزیر عدلیه با کارکنان ولایتی وزارت عدلیه که در مرکز طور خدمتی توظیف گردیده اند، دیدار کرد

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۳:۸
.

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان با شماری از کارکنان ولایتی این وزارت که در مرکز به طور خدمتی فعالیت می‌نمایند، دیدار و گفتگو کرد.

آقای معنوی در این نشست در مورد مزیت‌های کار در مرکز و کسب تجارب جدید صحبت نموده و گفت: «چون حجم کار و محیط کاری ولایات و مرکز با هم متفاوت است، بناءً به منظور کسب تجارب جدید مسلکی و مدیریتی و جلوگیری از بیکاری‌های مخفی، شما را به مرکز دعوت نمودیم و این فرصت را برای رشد شما مساعد نمودیم تا از این فرصت در راستای ارتقای دانش مسلکی و مدیریتی تان استفاده کنید.»

وزیر عدلیه به این کارکنان گفت که فکر نکنند که آنان کارکنان فراموش شده این وزارت هستند؛ بلکه وزارت عدلیه همواره به فکر ارتقای ظرفیت و حل مشکلات آنان می‌باشد.    

وزیر عدلیه، کارکنان خدمتی این وزارت را مورد تشویق قرار داده و از آن‌ها خواست تا از این فرصت در راستای ارتقای ظرفیت مسلکی شان استفاده نموده و سطح دانش مسلکی و مدیریتی شان را ارتقا بخشند تا بتوانند به مدارج عالی رسیده و خدمات بهتر به مردم در ولایات ارایه نمایند.

کارکنان ولایتی وزارت عدلیه ضمن صحبت درباره چگونگی کار شان در ولایات، مشکلات شان را نیز با وزیر عدلیه در میان گذاشتند و وزیر عدلیه به منظور حل مشکلات آن‌ها به مسوولین مربوط هدایات لازم سپرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۸ - ۱۰:۷
Background image

ابلاغیه وزارت عدلیه أمارت اسلامی افغانستان

هموطنان محترم و باعزت!

طوریکه در این اواخر دیده می شود در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک، تویتر، تلیگرام و انستاگرام اکاذیب تحت عنوان حکم، قانون، پالیسي و اصول أمارت اسلامی افغانستان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۵۲
Background image

سرپرست وزارت عدلیه از ریاست‌ها و شعبات این وزارت بازدید کرد

محترم الحاج مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه ا.ا افغانستان از ریاست‌ها و شعبات این وزارت بازدید نموده و با کارمندان بخش‌های مختلف وزارت از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۴۵
Background image

نشست شورای رهبری وزارت عدلیه برگزار گردید

نشست تعارفی شورای رهبری وزارت عدلیه به ریاست محترم الحاج مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان و با اشتراک روسا و مقامات این وزارت برگزار گردید.

در این نشست  . . .

BACK TO NEWS