وزیر عدلیه با مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان گفتگو نمود

waheed
پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۳۷
.

دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور و کوان پاد سودهی-همکت، مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان (LOTFA) که یکی از برنامه انکشافی سازمان ملل متحد (UNDP) است، درباره همکاری‌های عدلی و قضایی گفتگو کردند.

این گفتگو امروز پنج‌شنبه، اول جوزا به‌صورت آنلاین انجام شد و در آن دربارۀ چگونگی همکاری وزارت عدلیه با این صندوق مبنی بر راه‌اندازی سروی و تحقیقی مربوط به مخاطبان بخش عدلی و قضایی و ادامه همکاری‌ها در بخش‌های مختلف، گفتگو شد.

آقای کوان گفت که صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان می‌خواهد دو سروی را درباره حاکمیت قانون در سطح کشور و فعالیت‌های ارتباطی وزارت امور داخله و نهادهای عدلی و قضایی و مؤثریت آن بالای مخاطبان، راه اندازی نماید.

.

وزیر عدلیه کشور با استقبال از انجام چنین تحقیق گفت که انتظار دارد همکاری‌های این صندوق در این زمینه، سبب افزایش مؤثریت هر چه بهتر فعالیت‌های نهادهای عدلی و قضایی و نهادهای شامل در این تحقیق، شود.

دکتر عبدالبصیر انور در این گفتگو همچنین در باره مسوولیت‌های وزارت عدلیه به عنوان یک نهاد عدلی و قضایی و فعالیت‌های آن در پنج سال گذشته صحبت نمود. وی همچنان به منظور مؤثریت هر چه بیشتر تحقیق، نکات مهمی را با مسوول بخش نظارت و ارزیابی (LOTFA) شریک ساخت و در این رابطه نیز پرسش‌هایی را مطرح کرد.

آقای کوان با ارایه توضیحات درباره این تحقیق گفت که جزییات آن به‌زودی با وزارت عدلیه شریک ساخته خواهد شد. او همچنین فعالیت‌های وزارت عدلیه را مهم خواند و از اقدام‌های این وزارت در راستای اجرای مسوولیت‌هایش سپاس‌گزاری نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۲۱:۴۱
Background image

پیام تبریکیه وزارت عدلیه به مناسبت عیدسعید فطر

به نمایندگی از هیئت رهبری و منسوبین وزارت عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان، مراتب تبریکی و تهنیت خویش را به مناسبت عید سعید فطر به جلالتمآب محترم داکتر محمد اشرف غنی رئیس جمهور ج.ا.ا،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۳۷
Background image

وزیر عدلیه با مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان گفتگو نمود

دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور و کوان پاد سودهی-همکت، مسوول بخش نظارت و ارزیابی صندوق وجهی حمایت از نظم و حاکمیت در افغانستان (LOTFA) که یکی از برنامه انکشافی سازمان ملل متحد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۸:۲۸
Background image

مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت در جریدۀ رسمی منتشر شد

وزارت عدلیه چهار سند تقنینی شامل مقرره کمیته مشترک رسانه‌ها و حکومت، قانون کادر علمی – تخصصی طبی، مقرره تنظیم وظایف وزارت تحصیلات عالی و تعدیل و ایزاد در برخی از مواد قانون تحصیلات عالی. . .

BACK TO NEWS