نشست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول برگزار گردید.

waheed
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۹:۱
.

16 میزان 1398

نشست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول به منظور نهایی‌سازی طرزالعمل این کمیسیون، به ریاست دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه ج.ا.ا و رییس این کمیسیون و به اشتراک اعضای این کمیسیون برگزار گردید.

در این نشست، طرح طرزالعمل کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول مورد بحث و بررسی جدی قرار گرفت. همچنان، اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات اصلاحی شان را به منظور غنامندی این طرح، مطرح کردند.

این طرزالعمل به هدف تنظیم امور مربوط به طرز فعالیت و برگزاری نشست‌های این کمیسیون و تسریع تحصیل قرضه‌های صعب‌الحصول تدوین می‌گردد.

ریاست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول را وزارت عدلیه به عهده داشته و نماینده‌های ستره محکمه، لوی سارنوالی، وزارت امور داخله، وزارت مالیه، ریاست عمومی امنیت ملی، انجمن مستقل وکلای مدافع و د افغانستان بانک، اعضای این کمیسیون را تشکیل می‌دهند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۲:۱۰
Background image

امتحان استخدام در بست‌های مسلکی (420 بست مربوط به حقوق) ولایت‌ کابل، گرفته شد.

از جمله 420 بست مسلکی وزارت عدلیه که قبلا به اعلان سپرده شده بود، از 23 بست (بست‌های 3، 4 و 5) مربوط ولایت کابل امتحان گرفته شد. در این بست‌ها 803 نفر خود را کاندید نموده بودند که از. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۹:۱
Background image

نشست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول برگزار گردید.

16 میزان 1398

نشست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول به منظور نهایی‌سازی طرزالعمل این کمیسیون، به ریاست دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه ج.ا.ا و رییس این کمیسیون و به اشتراک اعضای این. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۲:۲۵
Background image

۱۰۴ قاچاقچی انسان، به نهاد های عدلی وقضایی معرفی شده اند.

پنجشنبه، ۱۱ میزان ۱۳۹۸
کابل، افغانستان: اداره‌ های کشفی و امنیتی کشور، در جریان سال گذشته ۱۰۴ تن از مظنونین قاچاق انسان را به نهادهای عدلی و قضایی معرفی کرده اند.
دکتر عبدالبصیر انور،. . .

BACK TO NEWS