نشست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول برگزار گردید.

waheed
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۹:۱
.

16 میزان 1398

نشست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول به منظور نهایی‌سازی طرزالعمل این کمیسیون، به ریاست دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه ج.ا.ا و رییس این کمیسیون و به اشتراک اعضای این کمیسیون برگزار گردید.

در این نشست، طرح طرزالعمل کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول مورد بحث و بررسی جدی قرار گرفت. همچنان، اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات اصلاحی شان را به منظور غنامندی این طرح، مطرح کردند.

این طرزالعمل به هدف تنظیم امور مربوط به طرز فعالیت و برگزاری نشست‌های این کمیسیون و تسریع تحصیل قرضه‌های صعب‌الحصول تدوین می‌گردد.

ریاست کمیسیون قرضه‌های صعب‌الحصول را وزارت عدلیه به عهده داشته و نماینده‌های ستره محکمه، لوی سارنوالی، وزارت امور داخله، وزارت مالیه، ریاست عمومی امنیت ملی، انجمن مستقل وکلای مدافع و د افغانستان بانک، اعضای این کمیسیون را تشکیل می‌دهند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۲
Background image

وزیر عدلیه طرح جدید قانون تشکیل و صلاحیت‌های قوه قضاییه را به مجلس نمایندگان معرفی کرد

دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور روز شنبه، 28 جدی طرح جدید قانون  تشکیل و صلاحیت‌های قوه قضاییه را به ولسی جرگه شورای ملی معرفی کرد.

او هنگام معرفی این طرح گفت که طرح جدید این. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵
Background image

طرح‌های چهار مقرره از سوی کابینه در پرنسیب تصویب شد

دکتر عبدالبصیر انور، وزیر عدلیه کشور در نشست کابینه که روز شنبه، 28 جدی به‌ریاست محمد اشرف غنی، رییس جمهور افغانستان برگزار شد، طرح‌های پنج مقرره را به جلسه ارایه کرد که از آن جمله، 4. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۶
Background image

جوازهای 13 رهنمای معاملات در کابل لغو شد

جوازهای 13 رهنمای معاملات در نواحی مختلف شهر کابل به‌دلیل عدم تمدید جوازنامه‌های شان در زمان تعیین شده از سوی ریاست انسجام وزارت عدلیه جمهوری اسلامی افغانستان لغو شد و مطابق ماده 14. . .

BACK TO NEWS