نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس برگزار شد

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۰:۴۷
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس، روز چهارشنبه، ۱۸ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن علاوه بر بحث بالای برخی موضوعات، عرایض و اسناد ارایه شده باشندگان ولسوالی‌های مختلف این ولایت بررسی شد.

هیأت مذکور از اقوام زمند و نورخیل که بالای ساحات علفچر عامه ولسوالی‌های بالامرغاب و غورماچ ادعای ملکیت شخصی داشتند، اسناد شرعی مطالبه کرد. زمین‌های مذکور قبلا بررسی شده بود و اقوام مذکور اسناد غیر معتبر ارایه کرده بودند.

در این نشست همچنان، اسناد ارایه شده یک شخص که بالایش ادعا شده بود که زمین‌های علفچر عامه را به فروش رسانیده، بررسی شده و فیصله شد که هیأت ساحه را از نزدیک مشاهده کرده و اسناد آن را تطبیق دهد. پلان سفر هیأت به ولسوالی‌های قادس، تگاب عالم و جوند نیز در این نشست تهیه و ترتیب شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۵:۳۲
Background image

استرداد بیش از ۳۰ هزار و ۳۰۰ جریب زمین امارتی طی یک ماه گذشته

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ۱۴ ولایت کشور در جریان ماه صفر المظفر سال ۱۴۴۵ در حدود ۳۰ هزار و ۳۱۱.۹۵۵ جریب زمین امارتی را بعد از بررسی و تثبیت، استرداد کرده و به ادارات مربوط آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۵
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۶ ربیع الاول  ۱۴۴۵ به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۱:۲
Background image

بازدید و بررسی هیأت نظارتی وزارت عدلیه از ریاست عدلیه ولایت میدان وردک

هیأت نظارتی وزارت عدلیه به ریاست مولوی سید حبیب الحبیب، رییس وکلای مدافع این وزارت و با عضویت مولوی رحمت الله حقانی، رییس مساعدت‌های حقوقی، مولوی محمد یاسین حقانی، رییس امور جمعیت‌ها و. . .

BACK TO NEWS