نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه برگزار گردید

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۵۷

نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان روز چهارشنبه، 28 ذوالحجه به ریاست مولوی رحمت الله حقانی، رییس مالی و اداری این وزارت برگزار گردید.

در این نشست در مورد منابع عایداتی وزارت عدلیه بحث و تبادل نظر صورت گرفت. رییس مالی و اداری وزارت عدلیه به رؤسای مرکزی این وزارت توصیه نمود که منابع جدید عایداتی را جستجو نموده و در صورتیکه منابع عایداتی قبلی غیرفعال باشند در راستای فعال نمودن دوباره آن‌ها تلاش نمایند. 

در این نشست همچنان در مورد مؤسسات خارجی و همکاری‌های آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

از سویی هم مولوی محمد شریف جهادیار رییس ارتباط خارجه وزارت عدلیه در مورد مؤسسات خارجی و چگونگی همکاری‌های آن‌ها با وزارت عدلیه معلومات مفصل ارایه نمود.  

در این نشست مولوی صاحب سید حبیب الحبیب، رییس انجمن وکلای مدافع نیز در مورد عواید این ریاست و چگونگی جمع آوری آن به اشتراک کنندگان این نشست معلومات ارایه نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۱:۲۶
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بلخ با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن بعضی تصامیم لازم در راستای جلوگیری از غصب زمین اتخاذ شد.

در این نشست، در رابطه به ۹ جلد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست‌ها و اقدامات عملی هیأت‌های تخنیکی ولایات هرات و کنر

هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات هرات و کنر طی دو روز گذشته، نشست‌های‌شان را برگزار کرده و در راستای جلوگیری از غصب زمین اقدامات عملی انجام دادند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۹:۳
Background image

کار مشترک کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و هیأت تخنیکی ولایت کابل به منظور جلوگیری از غصب در این ولایت آغاز می‌شود

رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده، به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز چهارشنبه، ۷ رمضان ۱۴۴۴ با والی و سایر. . .

BACK TO NEWS