نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه برگزار گردید

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۵۷

نشست اداری رؤسای مرکزی وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان روز چهارشنبه، 28 ذوالحجه به ریاست مولوی رحمت الله حقانی، رییس مالی و اداری این وزارت برگزار گردید.

در این نشست در مورد منابع عایداتی وزارت عدلیه بحث و تبادل نظر صورت گرفت. رییس مالی و اداری وزارت عدلیه به رؤسای مرکزی این وزارت توصیه نمود که منابع جدید عایداتی را جستجو نموده و در صورتیکه منابع عایداتی قبلی غیرفعال باشند در راستای فعال نمودن دوباره آن‌ها تلاش نمایند. 

در این نشست همچنان در مورد مؤسسات خارجی و همکاری‌های آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

از سویی هم مولوی محمد شریف جهادیار رییس ارتباط خارجه وزارت عدلیه در مورد مؤسسات خارجی و چگونگی همکاری‌های آن‌ها با وزارت عدلیه معلومات مفصل ارایه نمود.  

در این نشست مولوی صاحب سید حبیب الحبیب، رییس انجمن وکلای مدافع نیز در مورد عواید این ریاست و چگونگی جمع آوری آن به اشتراک کنندگان این نشست معلومات ارایه نمود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۹:۵۸
Background image

از ۲۴ دارالوکاله در  ناحیه چهارم شهر کابل نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست وکلای مدافع وزارت عدلیه، از ۲۴ دارالوکاله در ناحیه چهارم شهر کابل کنترول و نظارت نموده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت روز شنبه، ۱۸ جمادی الاول، ۱۴. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۸
Background image

به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه، ۱۹ جمادی الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

تثبیت و تشخیص بیش از ۱۱۰ جریب زمین امارتی در ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان، روز چهارشنبه، ۱۵ جمادی الاول با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن یک تعداد دوسیه‌های مربوط به غصب زمین مورد بحث و بررسی. . .

BACK TO NEWS