نشست‌های هیأت‌های تخنیکی ولایات ارزگان و زابل برگزار شد

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۵:۲
.

نشست‌های هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات ارزگان و زابل با حضور رییس و اعضای این هیأت‌ها برگزار شد و هیأت‌های مذکور از برخی ساحات در این ولایات بازدید نمودند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت ارزگان درباره زمین سینانو در ترینکوت بحث صورت گرفته و از مردم این ساحه خواسته شد تا وکیل شان را انتخاب و به هیأت مذکور معرفی نمایند.

هیأت مذکور همچنان از یک باب دکان تحت دعوای اداره انحصارات نظارت کرده و در مورد آن فیصله صادر کرد.

.

علاوه بر این در نشست هیأت تخنیکی ولایت زابل دوسیه ۵۴۸ خانه در ۹۸ جریب زمین قریه هزاری شهر قلات نهایی شد و قرار است به کمیسیون فرستاده شود.

هیأت مذکور همچنان، از ساحه مورد دعوای یک شخص و قوماندانی امنیه در مرکز قلات بازدید کرده و نقشه شهری را بالای آن عملی کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۵
Background image

۳۴۵۰ جریب زمین در ولایت قندوز امارتی تثبیت شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت قندوز به ولسوالی آقتاش این ولایت رفته و ۳۴۵۰ جریب زمین در این ولسوالی را امارتی تثبیت کرد.

هیأت مذکور با مردم محل و مقامات محلی در این ولسوالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۵
Background image

بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین در ولایات بادغیس و بغلان امارتی تثبیت شد

هیأت های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات بادغیس و بغلان با بررسی اسناد برخی ساحات در این ولایات بیش از ۱۰۰۰۰ جریب زمین غصب شده در این ولایات را امارتی تثبیت کردند.  

در نشست هیأت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰
Background image

برگزاری نشست‌های هیأت‌های تخنیکی ولایات غور، پکتیکا و لوگر

نشست‌های هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات غور، پکتیکا و لوگر با حضور رییس و اعضای این هیأت‌ها برگزار شد و در آن در باره برخی زمین‌های غصب شده در این ولایات بحث شده و  تصامیم. . .

BACK TO NEWS