مراسم ختم قرآن کریم در وزارت عدلیه برگزار شد

waheed
یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۴ - ۱۲:۲۶

مراسم ختم قرآن عظیم‌الشان در وزارت عدلیه با حضور شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست این وزارت، شیخ عبدالکریم حیدر، معین مسلکی و رؤسا و شماری از کارمندان این وزارت برگزار شد.

این مراسم سه‌شنبه شب، 29 حمل پس از ادای نماز عشا برگزار شد و سرپرست وزارت عدلیه در آن ضمن تبریکی به حافظان قرآن کریم به آنها توصیه کرد که در حفظ درست و تجوید قرآن کریم و نیز فراگیری علوم دینی تلاش کنند.

او به رؤسا و کارمندان وزارت عدلیه که از طرف شب در وزارت باقی می‌مانند نیز توصیه کرد که پنج وقت نماز خود را در جماعت ادا نمایند.

شیخ عبدالکریم حیدر، معین مسلکی وزارت عدلیه هم در سخنرانی‌اش به عجز و تواضع مسوولین تاکید نموده و افزود که مسوولان باید به مسوولیت‌های دینی و دنیوی خود توجه نمایند.

از سویی هم رییس ارتباط خارجه وزارت عدلیه ضمن تبریکی ختم قرآن عظیم‌الشان گفت که ما باید شکرگزاری نعمت‌های الله تعالی را ادا کنیم.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۳:۴۷
Background image

12 تن از کاندیدان موفق جذب وزارت عدلیه گردیدند

ریاست منابع بشری وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان در هفته گذشته امتحان 50 بست خالی رتبه هفت و هشت این وزارت را که قبلا به اعلان گذاشته شده بود، برگزار کرد.

در این امتحان ۴۲ تن از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۴:۵۰
Background image

رییس تقنین وزارت عدلیه با معاون سفیر پاکستان دیدار و گفتگو کرد

مفتی فضل هادی صاحب‌زاده، رییس عمومی انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی- حقوقی وزارت عدلیه امارت اسلامی روز سه شنبه، 27 ثور با اسد عباس، معاون سفیر پاکستان مقیم کابل دیدار و گفتگو. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۴:۴۶
Background image

از 48 تن از کاندیدان بست‌های خالی کارکن خدماتی وزارت عدلیه امتحان اخذ گردید

وزارت عدلیه امارت اسلامی روز سه شنبه، 27 ثور امتحان بست‌های خالی کارکنان خدماتی این وزارت را برگزار کرد.

در این امتحان 48 تن از کاندیدان بست‌های کارکن خدماتی اشتراک نموده بودند. قرار. . .

BACK TO NEWS