رییس عدلیه هرات با نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد

waheed
پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۱:۲۸
..

الحاج مولوی يارمحمد جانان خادمی، ریيس عدليه ولایت هرات روز چهارشنبه، ۲۵ صفرالمظفر با تعدادی از نمایندگان اتحادیه زرگران این ولایت دیدار کرد. 

در این دیدار، نمایندگان اتحادیه زرگران ولایت هرات مشکلات و چالش های این اتحادیه را با رییس عدلیه شریک نمودند.

آنها از رياست عدليه خواستند که مطابق به اساسنامه این اتحاديه انتخابات را برگزار كرده و شخص واجد شرايط را به عنوان ریيس اتحاديه تعیين نمايد.

..

ریيس عدليه هرات بعد از استماع مشكلات و پیشنهادات نمایندگان این اتحادیه به آنها هدايت داد که در تفاهم با همه زرگران مجمع عمومی را برگزار نموده و با تفاهم همديگر ریيس و هيأت مديره شان را  تعيین نمایند و جواز اتحادیه را که معیاد قانونی آن تکمیل گردیده نیز تمدید نمایند.

او افزود، در صورتیکه از طريق مجمع عمومی نتيجه مطلوب بدست نيامد، نمايندگان شان را به عنوان كانديد رياست اتحاديه معرفي نمایند تا مطابق به اساسنامه اتحاديه و سایر قوانين نافذه كشور تحت نظر آمريت انسجام اين رياست تصميم اتخاذ گردد.

در اخير نمایندگان اتحادیه زرگران از هدايات مفيد و رهنمودی رياست عدلیه اظهار امتنان و تشكری نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۲۵
Background image

برگزاری سیمینار کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌‎ و استرداد زمین‌های غصب‌شده در ولایت بلخ

کمیسیون جلوگیری از غصب زمین‌ و استرداد زمین‌های غصب‌شده روز چهارشنبه، ۶ جمادی الاول سیمینار یک روزه را به منظور تشریح مقرره و لایحه این کمیسیون و فرمان امیرالمؤمنین حفظه الله در مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۹:۱۹
Background image

هزار جریب زمین در ولایت خوست امارتی تشخیص شد

به سلسله اقدامات در راستای جلوگیری از غصب زمین، هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایت خوست از ساحه دشت سیگی این ولایت بازدید کرده و هزار جریب زمین را امارتی تشخیص نمود.

هیأت مذکور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۴:۱۳
Background image

۵۲۵۰ جریب زمین در ولایت پکتیکا امارتی تشخیص شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پکتیکا از زمین‌های قوم تاروخیل و زمین‌های اطراف دب در شهر شرن این ولایت بازدید کرده و۵۲۵۰ جریب زمین در اطراف دب را که از سوی برخی اشخاص تصرف شده،. . .

BACK TO NEWS