ریاست جمعیت‌ها و نهادهای اجتماعی به فعالیت آغاز کرد

waheed
یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۵ - ۱۳:۴۸

ریاست جمعیت‌ها و نهادهای اجتماعی وزارت عدلیه پس از ورود امارت اسلامی فعالیت‌های خود را از سر گرفته و مسوولین این ریاست در ساحات کاری خود مشغول ارایه خدمات اند.

برخی تغییرات ضروری نیاز بود و آن هم انجام شد که یکی از این تغییرات در بخش جواز جمعیت‌ها است. در گذشته جوازنامه‌ها تنها به زبان دری تهیه و صادر می‌شد، اکنون زبان پشتو هم در آن اضافه شده و با ریاست تقنین وزارت عدلیه نیز شریک شده که از سوی این ریاست نیز مورد تایید قرار گرفته است.

ریاست جمعیت‌ها و نهادهای اجتماعی در راستای فعالیت‌های خود از دفاتر چهار بنیاد خیریه بازدید کرده و همینطور جواز کار هفت بنیاد خیریه و اتحادیه را آماده کرده و برای تایید به مقام وزارت عدلیه ارایه کرده‌است که بعد از تاییدی به مسوولان آن سپرده می‌شود تا بنیادهای خیریه و اتحادیه‌ها به صورت عادی به فعالیت خود ادامه بدهند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۳:۴۷
Background image

12 تن از کاندیدان موفق جذب وزارت عدلیه گردیدند

ریاست منابع بشری وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان در هفته گذشته امتحان 50 بست خالی رتبه هفت و هشت این وزارت را که قبلا به اعلان گذاشته شده بود، برگزار کرد.

در این امتحان ۴۲ تن از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۴:۵۰
Background image

رییس تقنین وزارت عدلیه با معاون سفیر پاکستان دیدار و گفتگو کرد

مفتی فضل هادی صاحب‌زاده، رییس عمومی انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی- حقوقی وزارت عدلیه امارت اسلامی روز سه شنبه، 27 ثور با اسد عباس، معاون سفیر پاکستان مقیم کابل دیدار و گفتگو. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۴:۴۶
Background image

از 48 تن از کاندیدان بست‌های خالی کارکن خدماتی وزارت عدلیه امتحان اخذ گردید

وزارت عدلیه امارت اسلامی روز سه شنبه، 27 ثور امتحان بست‌های خالی کارکنان خدماتی این وزارت را برگزار کرد.

در این امتحان 48 تن از کاندیدان بست‌های کارکن خدماتی اشتراک نموده بودند. قرار. . .

BACK TO NEWS