دیدار وزیر عدلیه با بزرگان ولایت ننگرهار

waheed
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۲:۳۸

شیخ صاحب عبدالحکیم شرعی سرپرست وزیر وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان، روز یک شنبه 30 عقرب 1400 با بزرگان قومی ولایت ننگرهار در دفتر کارش دیدار کرد.

در این دیدار حمدالله حقانی، مسوول عمومی شورای ننگرهار و پانزده تن دیگر از بزرگان قومی به نمایندگی از مردم ننگرهار اشتراک نموده بودند.

آقای حقانی به نمایندگی از مهمانان از وزیر عدلیه اظهار سپاس و امتنان نموده و مسوولیت جدید را به او تبریک گفت. در کنار این وی به ارتباط و هماهنگی میان مردم و حکومت تاکید نموده و وعده نموده که مردم ننگرهار در کنار نظام ایستاده هستند. وی افزود که ما وعده میدهیم که به دین، کشور و مردم خود خدمت میکنیم. او اضافه کرد که ما از نظام امارت اسلامی و رفتار آنها راضی استیم و اگر شما از ما خواهان همکاری شوید ما آماده همکاری استیم. او گفت که با آمدن امارت اسلامی آرزوی بزرگ ما برآورده شد.

شیخ الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی سرپرست وزارت عدلیه، از آنها تشکری نموده و به آنها خوش آمدید گفت. او افزود که پشت هر دولتی که قوم و ملت روان باشد، آن دولت دوام پیدا می‌کند. برای نگهداری و دوام یک نظام و حکومت همکاری مردم بسیار ضروری است.او گفت من بسیار خوشحال استم که امروز با نمایندگان مردم می بینم و به مشکلات آنها گوش می کنم و برای حل آنها به صورت مشترک بحث می کنیم . او تاکید کرد که عزت ما عزت شما و عزت شما عزت ما است و تمام ما مسوولیت حفظ عزت یک دیگر را به عهده داریم.

وزیر صاحب عدلیه گفت: که ما در برابر یک قدرت بزرگ مبارزه طولانی نمودیم و موفق شدیم و این کمک الله و همکاری مردم ما بود، حالا هم ضرور است که شما پشت نظام ایستاده شوید و همکاری کنید و این نظام را از خود بدانید.

او تصریح کرد: «من به عنوان یک وزیر خود را خادم شما می دانم و در خدمتگذاری به شما از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهم کرد.»

 وزیر عدلیه از آنها خواست که همیشه با امارت در تعامل باشند و با نظام خود همکاری نمایند. او تاکید کرد که کشور حیثیت مادر را دارد و خدمت به کشور نباید وابسته به معاش باشد.

 

 

   

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۴:۱۲
Background image

23 رهنمای معاملات و موترفروشی در کابل مسدود شد

وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان پس از بررسی اسناد 39 دفتر رهنمای معاملات و موترفروشی‌ها در حوزه هفدهم شهر کابل، 23 رهنمای معاملات و موترفروشی را به دلیل تخلفات و فعالیت غیرقانونی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۲:۳۸
Background image

دیدار وزیر عدلیه با بزرگان ولایت ننگرهار

شیخ صاحب عبدالحکیم شرعی سرپرست وزیر وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان، روز یک شنبه 30 عقرب 1400 با بزرگان قومی ولایت ننگرهار در دفتر کارش دیدار کرد.

در این دیدار حمدالله حقانی، مسوول. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۳۰ - ۱۲:۱۷
Background image

اعلامیه وزارت عدلیه درباره اخذ جواز فعالیت وکلای مدافع

وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان به اطلاع عموم وکلای محترم مدافع می‌رساند که هرچه زودتر از این وزارت جواز فعالیت شان را اخذ کنند. در صورتی که وکلای محترم مدافع جواز فعالیت از وزارت. . .

BACK TO NEWS